Gratis

Manager Restaurant Muse, Iasi

Gourmanderie SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Daca esti o persoana proactiva, dinamica, responsabila, descurcareata....hai in echipa noastra!

Descrierea jobului

Atributii:
- supervizarea personalului in relatia cu clientii
- training -ul personalului
- verificarea si implementarea standardelor companiei
- urmarirea si verificarea calitatii produselor de bar si bucatarie
- organizarea evenimentelor
- reprezentarea in relatia cu organele de control
- gestiunea stocurilor si aprovizionarea
- gestionarea furnizorilor
- gestionarea personalului
- inventare si programe de lucru pentru angajati

Muse Gastro Bar este un restaurant/bar deschis in 2021 in inima Copoului
Publicat 27 Febr. 2024 Reactualizat 27 Febr. 2024 Expiră 28 Mart. 2024