Gratis

Manager relatii clienti

Transilvania Leasing Si Credit Ifn S.A.

Candidatul Ideal

Studii superioare în domeniul economic;< >Minim 3 ani experiență în domeniul financiar –bancar în zona de vânzări;Abilități foarte bune de comunicare și dezvoltare relații interpersonale;Flexibilitate, orientare către client, atitudine pro-activă; Competențe operare PC și utilizarea bazelor de date

Descrierea jobului

Promovează și vinde produsele de creditare destinate segmentelor de clientelă, conform normelelor interne de creditare;
Desfășoara activitățile specifice de vânzare directă pentru produsele de creditare din oferta societății;
Consiliază clienții și asigură suportul necesar pentru identificarea soluțiilor de finanțare potrivite nevoilor acestora;
Construiește si coordoneaza rețeaua de vânzare prin intermediari;
Desfășoară activitățile specifice de cunoaștere a clientelei;
Asigura suport logistic clienților până la finalizarea tranzacției de creditare;
Participă activ la realizarea target-ului individual (KPI)
Pachet salarial atractiv corelat cu nivelul de experiență și performanța, pachet de servicii medicale, bonus pentru depășirea target-ului individual, te sustinem permanent si continuu prin asigurarea de programe de pregatire și dezvoltare profesională.

Transilvania Leasing & Credit IFN SA este prima companie de leasing cu capital privat autohton infiinţata in Transilvania, avand sediul central in Brasov. In cei 27 ani de existenta pe piata, Transilvania Leasing & Credit IFN SA s-a pregatit in mod constant pentru satisfacerea nevoilor clientilor sai: şi-a dezvoltat oferta de produse, şi-a extins reteaua teritoriala avand in prezent puncte de lucru la Sibiu, Cluj si Bucuresti, a introdus optimizari structurale si calitative, pentru a aduce un plus de valoare si siguranta partenerilor sai.
Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 20 Mart. 2024 Expiră 19 Apr. 2024