Gratis

Manager Relatii Clienti Microfinantare

BT Mic - Grupul Financiar Banca Transilvania
3 poziții

Candidatul Ideal

Daca:
  • Vrei sa dezvolti o cariera in banking sau esti un profesionist cu experienta in domeniu
  • Ti-ar placea sa cunosti antreprenori, business-urile acestora si sa pui umarul la dezvoltarea lor
  • Iti place sa iti pui mintea la contributie
  • Te consideri ambitios, deschis si comunicativ
  • Ai o atitudine pozitiva
  • Esti un om de echipa si esti motivat de rezultate
  • Vrei sa cresti profesional intr un mediu dinamic

Descrierea jobului

Hai in echipa BT Mic!
  • Vei intalni multi antreprenori carora, cunoscandu-le povestile de business, le vei facilita accesul la finantare;
  • Cum finantarea trebuie sa fie una adecvata, vei capata skills-urile si expertiza necesare, astfel incat sa poti propune solutii optime;
  • Pentru ca un sfat bun de la cineva care se pricepe este intotdeauna binevenit, le vei fi aproape antreprenorilor din portofoliul tau pe tot parcursul derularii finantarii.

BT Mic este parte din Grupul Financiar Banca Transilvania, ce are drept scop facilitarea accesului la finantare afacerilor mici si/sau la inceput de drum in activitatea economica. Ne adresam atat antreprenorilor din mediul urban cat si celor care isi desfasoara activitatea in domeniul agricol.
Obiectivul nostru principal este de a asigura servicii de o calitate excelenta afacerilor mici, oferindu-le solutii de finantare rapide, flexibile si personalizate pe nevoile acestora.

Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024