Gratis

Manager Relatii Clienti IMM - teritorial

Credit Fix IFN S.A

Candidatul Ideal

Salut!
Suntem in cautarea acelor viitori colegi talentati si ambitiosi pentru a se alatura echipei noastre IMM, in calitate de Manager Relatii IMM&Micro.
Ce ne dorim de la tine? Sa ai o viziune indrazneata, si un angajament fata de excelenta in relationarea cu persoanele juridice.
Alatura-te echipei noastre si ai oportunitatea de a-ti pune in valoare abilitatile de negociere, comunicare si strategie, intr-un mediu dinamic si provocator.

Te invitam sa aplici daca ai rezidenta intr-unul din urmatoarele orasele/arii:
Bucuresti,
Craiova,
Cluj/Targu Mures,
Galati/Bacau,
Sibiu/Alba/Hunedoara,
Iasi/Suceava,
Constanta/Tulcea.

  • Experienta in institutii financiar-nebancare si bancare si vanzari catre persoane juridice de minim 2 ani;
  • Experienta in analiza documentelor financiare ale persoanelor juridice;
  • Portofoliul propriu de clienti reprezinta un atu;
  • Foarte bune abilitati de comunicare, vanzare, negociere si persuasiune;
  • Persoana ambitioasa, cu initiativa si orientata catre rezultate;
  • Auto-motivat in atingerea obiectivelor de vanzari si in dezvoltarea bazei de clienti;
  • Capacitate de a intelege nevoile clientului si de a oferi solutii;
  • Studii medii sau superioare finalizate;
  • Atent la detalii si organizat;
  • Permis auto si autoturism propriu pe care este dispus sa il foloseasca in interes de serviciu;
  • Disponibilitate pentru activitate de teren in zonele alocate, in functie de localitatea de domiciliu.

Descrierea jobului

  • Reprezentarea companiei in relatia cu antreprenorii;
  • Identificarea, contactarea si vizitarea clientilor potentiali;
  • Oferirea de consultanta si suport clientilor in accesarea si utilizarea produselor si serviciilor companiei;
  • Verificarea eligibilitatii clientului si analiza financiara preliminara;
  • Construirea si administrarea portofoliului, prin achizitia de noi clienti si dezvoltarea relatiei cu actualii clienti;
  • Procesarea datelor si documentelor clientilor cu respectarea GDPR.

Ce iti oferim: BENEFICII
  • Oportunitate de dezvoltare intr-o industrie aflata in expansiune;
  • Mediu de lucru placut, alaturi de o echipa tanara si dinamica;
  • Lucrezi de acasa, atunci cand nu ai vizite pe teren;
  • Salariu atractiv format din: parte fixa + bonusuri lunare in functie de performanta;
  • Decontarea cheltuielilor de deplasare in relatia cu clientii făcute cu auto propriu;
  • Tichete de masa si prima de sarbatori;
  • Asigurare medicala privata;
  • Teambuilding si iesiri frecvente in echipa :)

Asteptam C.V.-ul tau la adresa de e-mail suport@creditfix.ro sau aplica in pagina noastra de recrutare apasand butonul ”Aplica”.

CREDIT FIX IFN S.A. este Institutie Financiara Nebancara inscrisa in Registrul Special al Bancii Nationale a Romaniei cu numarul: RS-PJR-41-110084/16.02.2018. Activitatea institutiei noastre este reglementata prin Legea nr. 93/2009 si a actelor normative ale B.N.R.

Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 20 Mart. 2024 Expiră 4 Apr. 2024