Publicat 06 Mar 2019 | Reactualizat 03 Apr 2019 | Expiră 06 Apr 2019

Manager Regional Vanzari Transilvania

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Domiciliul Oradea/Cluj Napoca/Tg Mures

studii superioare finalizate
experienta minim 3 ani in vanzari, ideal B2B
atitudine pozitiva, prezenta placuta, capacitate de a stabili relatii interpersonale, reale abilitati de comunicare,
bun organizator,orientare spre lucrul in echipa
permis de conducere categoria B, disponibilitate pentru deplasari

Descrierea jobului

Ocupantul postului de manager vanzari va coordona zona de vest si zona centrala a Romaniei ( Bihor, Cluj, Timisoara, Arad, Salaj, Satu - Mare, Maramures, Bistrita - Nasaud, Mures, Brasov, Alba, Hunedoara), va realiza raportari periodice analizand realizarile si perspectivele de dezoltare a zonei aflate in subordine.

prezenta zilnica in zona de activitate
prospectarea pietei si identificarea de noi potentiali clienti; indeplinirea planului de marketing si vanzari;
mentinerea si dezvoltarea relatiilor de colaborare cu clientii deja existenti,
cautarea unor oportunitati suplimentare pentru extinderea distributiei
culegerea informatiilor legate de clienti si de concurenta, obtinute de pe raza zonei de activitate

Beneficii:

- mediu de lucru placut, dinamic;
- pachet salarial fix + comision raportat la realizari;
- masina de serviciu;
- telefon + laptop;
- programe de training

SC Hexol Lube SRL - producator de lubrifianti auto si industriali, chimicale auto.

Expirat
Manager Regional Vanzari Transilvania  -  Hexol Lube SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles