Manager Regional Achizitii & Autorizatii

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Candidati din toata tara
Studii medii
Permis de conducere B
Experiența in vânzări sau achiziții si relationare cu autoritatile publice;
Orientare către client
Bune abilitati organizatorice si atentie la detalii;
Abilitati foarte bune de identificare si rezolvare a problemelor;
Abilități excelente de comunicare in limba română, atât orală, cât și scrisă
Experiența în domeniul imobiliar, leasing, contracte, autorizații și/sau telecomunicații este un avantaj
Cunostinte elementere de Administratie Publica, Cadastru si Urbanism;
Cunostinte elementare juridice (Legea 50 a autorizarilor, Legea 10 a receptiilor);

Descrierea jobului

Identificarea candidaților pentru închiriere sau achizițe specifice site-urilor de telecomunicatii mobile, pe baza criteriilor clienților, a interesului proprietarilor și a reglementărilor in vigoare privind autorizarea și/sau utilizarea terenurilor;
Negocierea contractelor de inchiriere sau de vânzare-cumpărare necesare pentru instalațiile de telecomunicații;
Efectuarea operațiunilor specifice închirierii sau cumpărarii amplasamentelor;
Semnarea contractelor specifice;
Pregătirea dosarelor de obținere a avizelor necesare;
Depunerea, înregistrarea și monitorizarea dosarelor la diverse instituții avizatoare ( administratiile locale, institutiile de stat, etc.)
Obtinerea actelor, avizelor și autorizațiilor necesare;
Coordonarea procesului de autorizare si inchidere a lucrarilor de construire;
Solutionarea problemelor din cadrul procesului de închiriere, avizare și autorizare, cand este necesar;
Dorința de a se menține la curent și de a fi informat cu privire la toate aspectele legate de legislatie si achiziții imobiliare;

La SAQ Telecom Consulting, credem că cea mai mare valoare a noastră este reprezentată de oamenii noștri și căutăm în permanență să recrutăm cei mai buni jucători de echipă din industrie care împărtășesc valorile noastre.

Suntem o echipă tânără cu peste 15 ani de experiență dovedită în industria infrastructurii pasive mobile (TowerCo) din Europa si inspirați de succesele noastre din trecut și încântați de oportunitățile din fața noastră.

Saq Telecom Consulting ofera servicii "la cheie", inclusiv achiziția de amplasamente, negocierea contractelor, managementul contractelor, obținerea de autorizații, gestionarea proiectelor și implementarea site-urilor de telecomunicatii mobile.
Publicat 7 iun. 2022 Reactualizat 5 iul. 2022 Expiră 7 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos