Publicat 02 Sep 2014 | Reactualizat 20 Oct 2014 | Expiră 24 Oct 2014

MANAGER RAION FOOD-NONFOOD

30 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- mobilitate nationala|regionala
- 1- 3 ani experienta relevanta in munca
- studii superioare absolvite
- cunoasterea unei limbi straine(engleza|franceza)
- onestitate, dinamism
- implicare, determinare
- capacitate de efort sustinut
- abilitati de relationare
- abilitati de coordonare si management al echipei

Descrierea jobului

Managerul comercial defineste, impreuna cu echipa comerciala o politica adaptata pentru a asigura dezvoltarea permanenta a ofertei comerciale din raionul sau. El este responsabil cu rezultatele contului sau de exploatare, garantul satisfactiei clientilor si al aplicarii politicilor comerciale si umane in sectorul sau de activitate.

Responsabilitati:
- organizeaza activitatea comerciala a raionului (productia si ambalarea produselor, prezentarea lor pentru vanzare, aprovizionarea cu materiile prime necesare in cadrul raioanelor fresh food)
- se asigura ca exista o cantitate suficienta de marfa, pentru a satisface cererea clientilor, respectand structura gamei
- fixeaza pretul de vanzare in cadrul politicii Auchan Romania
- asigura, conform politicii companiei, implantarea si vanzarea produselor
- analizeaza si concepe planul comercial anual
- urmareste reclamatiile clientilor si le rezolva cu promptitudine
- organizeaza si gestioneaza echipa din subordine

Oferta (bonusuri, beneficii)

- training inten
- Pachet salarial atractiv
- Prime
- Reale oportunitati de dezvoltare profesionala

Auchan este unul din lanturile comerciale cele mai importante la nivel mondial, cu magazine in 13 tari si reunind mai mult de 210.000 de colaboratori. In cei aproape 50 de ani de existenta, Auchan s-a dezvoltat continuu si a ramas fidel scopurilor si valorilor care au stat la baza crearii sale.

Daca iti doresti sa faci parte din echipa Auchan Romania, daca vrei sa lucrezi intr-un mediu civilizat si colegial, cu reale perspective de evolutie, te asteptam sa te alaturi echipei noastre.

Ai mai multe variante de a ne trimite CV-ul tau:

* Aplici direct pe site la acest job
* Completezi direct formularul electronic CV online de pe site-ul www.auchan.ro

Expirat
MANAGER RAION FOOD-NONFOOD  -  Auchan Romania SA