Gratis

Manager proiect - tamplarie si mobilier lemn

Atipik Lemn Art S.R.L.

Candidatul Ideal

Cerinte Project Manager
  • abilitati de comunicare dezvoltate
  • notiuni de design
  • competente digitale
  • competente economice
  • abilitati si competente in procesul de vanzari
  • cunoastere programe de proiectare CAD /CAM reprezinta un avantaj
  • seriozitate
  • dorinta de perfectionare
  • creativ
  • Capacitatea de a lucra in echipa
experienta minima in domeniu

Descrierea jobului

Responasbilitati
  • oferte si devize lucrari
  • analiza de cost pe produs
  • masuratori preliminare pt ofertare
  • monitorizare proiect si comunicare cu clientii
  • comunicare cu departamentul de productie si monitorizare proiect
  • verificare proiect la faza de productie si montaj
  • contracte si situatii de plata clienti
Beneficii:
  • salariu motivant
  • bonuri de masa
  • bonusuri de performanta
  • prime de sarbatori
  • decont transport
  • ore suplimentare platite
  • conditii bune de lucru

COMPANIA NOASTRA SE OCUPA CU PROIECTAREA SI EXECUTIA DE TAMPLARIE SI MOBILIER DIN LEMN ,PE COMANDA
tel 0750194671
Publicat 28 Febr. 2024 Reactualizat 27 Mart. 2024 Expiră 29 Mart. 2024