Publicat 10 Oct 2016 | Reactualizat 07 Nov 2016 | Expiră 11 Nov 2016

Manager Proiect Mentenanta (f/m)

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Studii de specialitate în domeniul construcțiilor/instalațiilor (de preferat Inginerie Electrică)
• Flexibilitate și disponibilitate operațională (deplasari în proporție de 80% din timpul de lucru), bune abilități de negociere, bun organizator și coordonator
• Cunoștințe bune de operare PC (MS Office), cunoștințe de limba germană și/sau engleză
• Domiciliul de preferat în unul din următoarele județe: Arad, Timiș, Caraș Severin, Hunedoara
• Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

În cadrul departamentului Construcții (Mentenanță) vei supraveghea lucrările de instalații și mentenanță în vederea respectării standardelor de calitate conform KABA , a tuturor normelor tehnice, a prevederilor și a ordonanțelor legale; vei fi responsabil de controlul activităților de construcții și a montajului instalaţiilor electrice, termice, de aer condiţionat, sanitare, de efracție, BMS şi incendiu, de controlul regulat preventiv al clădirilor, platformelor exterioare și instalaţiilor tehnice în magazinele Kaufland, vei urmări coordonarea planificării și realizarea modificărilor în instalații, evidența costurilor suplimentare și a celor diminuate.

Suntem o companie internațională de succes, dinamică şi pregătită să îți susţină performanța. Echipa noastră, motivată şi dedicată, este permanent alături de tine.
De la construcția și amenajarea magazinelor până la reorganizarea și întreținerea acestora – acesta este departamentul Construcții la Kaufland. Ai cunoștințe de execuție în construcții civile? Îți place să lucrezi ținând cont de timp, cost și calitate? Atunci acesta este locul potrivit pentru tine!

Ce oferim?
• Oportunitatea de a face parte din echipa celei mai mari companii de retail din România
• Pachet salarial atractiv
• 22 de zile de concediu care cresc în funcție de vechimea în companie
• Tichete de masă începând cu prima zi în echipă
• Asigurare voluntară de sănătate cu servicii medicale de înaltă calitate
• Măsuri eficiente de dezvoltare în carieră și posibilitatea promovării interne

 Vor fi contactați doar candidații care corespund cerințelor menționate mai sus.

Partenerul tău de discuție: Marilena Maftei

Fii parte din echipa noastră!
www.cariere.kaufland.ro

Expirat
Manager Proiect Mentenanta (f/m)  -  KAUFLAND ROMANIA