Gratis

Manager Proiect Investitii

GEDEON RICHTER ROMANIA SA

Candidatul Ideal

Suntem Gedeon Richter România căutăm un coleg responsabil și dedicat, cu bune abilități de organizare și comunicare pentru a ocupa rolul de Manager Proiect Investiții din cadrul echipei de la Investiții.

Tu ești persoana pe care o căutăm, dacă:
  • Ești absolvent de studii superioare de specialitate: electric, electromecanic sau automatist;
  • Ai experienţă în lucrări de întreţinere electrice, automatizări;
  • Ai abilităţi bune de comunicare;
  • Ai cunoştinţe de operare calculator;
  • Cunoști schemele tehnice şi electrice;
  • Cunoști limba engleză.

Ar fi un plus pentru tine dacă:
  • Deții autorizare electrician la tensiune medie;
  • Deții autorizaţie de diriginte de șantier.

Descrierea jobului

Obiectivul postului: Urmărirea, coordonarea și evaluarea lucrărilor de investiții.

Provocările tale vor fi:
  • Exercită controlul nemijlocit asupra execuției lucrărilor de construcții-montaj care i-au fost încredințate, asigurând punerea în aplicație a următoarelor:
  • Cunoașterea documentațiilor tehnico-economice, colaborarea cu proiectanții pentru elaborarea acestora și asigurarea respectării celor înscrise în documentațiile în cauză, în limitele normelor legale și tehnice, pe tot parcursul execuției;
  • Controlul tehnic cantitativ și calitativ al lucrărilor, concomitent cu controlul reflectării sub aspect valoric și ținerea unei evidențe stricte a acestora;
  • Rezolvarea problemelor ce se ivesc pe parcursul execuției, în limitele competențelor conferite și raportarea ierarhică a acelora care depășesc aceste limite;
  • Pregătirea recepției la terminarea lucrarilor și a recepției finale la obiectivele de investiții finalizate;
  • Participarea la elaborarea documentelor legale pentru construcții executate, ținerea evidenței de urmărire a comportării în timp a acestora.

Noi îți oferim:
  • Mai mult decat un salariu: poți primi beneficii cu ocazia evenimentelor speciale din viața ta: casatorie, Ziua Copilului, sărbători; iar lista nu se oprește aici.
  • Performanța ta va fi apreciată prin bonusuri de performanță.
  • Dacă drumul tău la locul de muncă este prea lung, te sprijinim cu decontarea transportului.
  • Tichete de masă, încărcate pe card, în acord cu prevederile legale.
  • Ne interesează starea de bine a colegilor noștri, astfel ca poți beneficia de o asigurare medicală privată.
  • În anumite situații poți lucra și de acasă, dacă aria în care activezi îți permite acest lucru.
  • Vacanța ta este mai liniștită pentru că te sprijinim cu decontarea unei părți din valoarea biletului tău.
  • Oportunitatea de a te dezvolta într-un mediu internațional alături de colegi specialiști care contribuie la o experiență profesională plină de provocări și posibilități de evoluție;
  • Un proces de instruire complet specific noului tău rol.

Gedeon Richter este unul dintre cele mai importante nume de pe piaţa farmaceutică din Europa Centrală şi de Est, consacrată activităţii de producţie, cercetare, dezvoltare şi inovaţie.

În România, la nivel de grup, Gedeon Richter dezvoltă o activitate integrată: dezvoltare şi producţie de medicamente, distribuţie şi retail.

Principalul nostru obiectiv este de a oferi produse de calitate la preţuri accesibile tuturor categoriilor de pacienţi, astfel cu o experienţă de peste 120 ani în industria farmaceutică, Richter este partenerul de încredere a sănătaţii în peste 100 de ţări.

Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 27 Apr. 2024