Gratis

Manager produse utilaje agricole

SC MUNAX SRL

Candidatul Ideal

  • Peste 3 ani de experiență
  • Studii superioare tehnice

  • calitati excelente de comunicare si negociere
  • cunostinte in domeniul pieselor de schimb sau a utilajelor agricole;
  • experienta in domeniul agricol
  • experienta in vanzari directe sau achizitii
  • cunostinte de limba engleza sau/si germana
  • permis de conducere cat. B;
  • disponibilitate la deplasari;
  • cunostinte bune operare PC;

Avantaj:
  • experienta in achizitia sau vanzarea utilajelor

Descrierea jobului

  • gestioneaza relatii cu furnizorii;
  • raspunde de achizitia si promovarea produselor de care raspunde
  • participa impreuna cu membrii echipei de vanzari la intalnirile cu clientii;
  • urmarestea activitatea echpei de vanzari si acorda suportul necesar
  • participa la intocmirea planului de vanzari si urmareste realizarea acestuia
  • propune, participa si se implica activ in actiuni de promovare (ex: organizarea de demonstratii in teren, expozitii, promovare online)

Infiintata in 2003, MUNAX este o companie cu capital strain privat care are ca principalale activitati comercializarea utilajelor agricole, furnizarea pieselor de schimb si service.

Cele 14 puncte de lucru, uniform distribuite pe intreg teritoriul Romaniei, asigura legatura permamenta cu clientii din agricultura si din alte domenii.

Publicat 8 Mart. 2024 Reactualizat 7 Apr. 2024 Expiră 7 Apr. 2024