Gratis

MANAGER PRODUS cu experienta in laborator medical

SC CLINI-LAB SRL

Candidatul Ideal

Studii superioare de preferință în biologie, chimie, biochimie, medicină de laborator;
Experiență în muncă de laborator medical;
Specializare în domeniul aparatelor de laborator (analize medicale);
Abilități de comunicare, negociere, diplomație, toleranță în relațiile interpersonale;
Abilități de a lucra independent și în echipă;
Rezistență la efort și stres, constanță în atitudini;
Disponibil la delegații în țară și în străinătate.

Descrierea jobului

Asigură relația cu furnizorii produselor din portofoliu pentru implemenarea optimă a caracteristicilor produsului și rezolvarea problemelor de natură tehncă și științifică.
Consilierea clienților în probleme de specialitate;
Asigură suportul tehnic și științific privind produsele firmei pentru reprezentanții teritoriali și pentru clienți.
Gestionarea reclamațiilorprivind calitatea produselor și serviciilor furnizate.

Beneficii:
Salariu competitiv, corespunzător performanței individuale;
Mașină de serviciu, laptop, telefon mobil, participare la traininguri, seminarii, conferințe de specialitate.

Descrierea companiei

pe www. clinilab.ro
Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 21 Apr. 2024