Manager Platforme Social Media si Relatii cu Clientii Galati

Enk Jv Homecare S.R.L.

Candidatul Ideal

Candidatul ideal va locui in Galati si va avea aptitudini excelente de comunicare, cu o pasiune pentru social media și un talent pentru crearea de conținut atractiv și gestionarea eficientă a relațiilor cu clienții.

- Experiență în gestionarea platformelor de social media și relații cu clienții, preferabil într-un mediu dinamic și orientat către client.

- Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă, cu un talent pentru crearea de conținut creativ și persuasiv.

- Abilități organizatorice și de prioritizare, cu capacitatea de a gestiona multiple sarcini în termene strânse.

- Atitudine proactivă și orientată către soluții, cu un focus puternic pe satisfacția clienților.

- Cunoștințe de bază în grafică și editare foto/video sunt un plus.

Descrierea jobului

Suntem în căutarea unui Manager pentru Platforme Social Media și Operator Relații cu Clienții, pentru un post cu prezență fizică în Galați.

Responsabilitǎți:

​- Dezvoltarea și implementarea strategiilor de social media pentru a crește vizibilitatea brandului și a îmbunătăți angajamentul cu publicul țintă.

- Crearea de conținut original și atractiv, planificarea și programarea postărilor pe diverse platforme de social media (ex. Facebook, Instagram, Twitter, TikTok).

- Monitorizarea activității pe platformele de social media, răspunsul la comentarii și interacțiunea cu comunitatea pentru a promova o imagine pozitivă a brandului.

- Gestionarea și răspunsul la solicitările clienților prin canalele de social media, email și alte canale de comunicare digitală.

- Colaborarea cu departamentele de marketing, vânzări și suport tehnic pentru a asigura coerența mesajelor brandului și satisfacția clienților.

Beneficii:

- Oportunitatea de a lucra într-o echipă dinamică și inovatoare.

- Salariu 2500 RON cu posibilitate pachet de beneficii adaptat experienței și performanței.

- Program de lucru 9-17 L-V.

- Mediu de lucru stimulant, cu oportunități ample de dezvoltare profesională și personală.

Dacă sunteți pasionat de social media, excelați în relații cu clienții și doriți să faceți parte dintr-o echipă vibrantă, vă invităm să aplicați pentru acest rol. Vă rugăm să trimiteți CV-ul în care să detaliați aptitudinile si interesul pentru job.

Așteptăm cu nerăbdare să ne cunoaștem!

Compania noastră activează în domeniul comerțului online. Ne mǎrim echipa si suntem în căutarea unei persoane interesate să se dezvolte într-un mediu pozitiv pe postul de Manager Platforme Social Media și Relații cu Clienții. Acest rol combină expertiza în social media cu abilitățile esențiale de comunicare cu clienții, fiind pivotul între compania noastră și comunitatea online.
Publicat 29 Febr. 2024 Reactualizat 29 Febr. 2024 Expiră 30 Mart. 2024