Publicat 03 Dec 2019 | Expiră 03 Ian 2020

MANAGER PENSIUNE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pensiunea ATRA din Valea Doftanei, angajeaza MANAGER PENSIUNE cu o experienta de conducere de minim 4 ani in turism;
- Studii medii plus curs de Administrator de pensiune turistică, brevet de turism reprezinta un avantaj;
- Cunostinte avansate de limba engleza;
- Cunoștințe de management;
- Noțiuni de management financiar;
- Cunoștințe de marketing, mai ales în domeniul promovării serviciilor specifice;
- Disponibilitate de relocare.

Descrierea jobului

- Asigură aprovizionarea cu materii prime, materiale necesare desfășurării activității;
- Stabilește atribuțiile și sarcinile personalului;
- Stabilește programul de lucru și activitățile zilnice ale personalului;
- Elaborează lista de preparate și băuturi;
- Stabilește tarifele pentru serviciile suplimentare oferite;
- Încheie contracte cu operatorii din domeniu;
- Realizează materiale informative și de promovare;
- Stabilește politica de rezervare;
- Asigura relatia cu clientii, furnizorii de produse si servicii;
- Corespondează cu clientul, prin e-mail-uri;
- Face oferte pentru fidelizarea clientului.

Beneficii:
- salariul este negociabil in functie de experienta.
- cazarea si masa sunt asigurate de catre angajator.

Pensiunea Atra Doftana(Top Resorts SRL), are o suprafaţă de 1.000 de metri pătraţi. Cea mai mare parte este ocupată de spaţiile comune (recepţie, restaurant, dining, utilităţi). Atra Doftana are 9 camere de aproximativ 25-28 metri pătraţi fiecare. Capacitatea totală este de 20 de locuri.
Atra mai are o sală de fitness, saună, o terasă exterioară acoperită, un spaţiu de relaxare pe malul lacului Paltinu şi un loc de joacă pentru copii şi pentru activităţi în aer liber ca mountain bike, caiac-canoe sau pescuitul sportiv.

Expirat
MANAGER PENSIUNE  -  SC TOP RESORTS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles