Gratis

Manager Operational - Retail - Arges Mall - Pitesti

MAS PLC Bucharest, Romania

Candidatul Ideal

Activitatea se desfasoara in incinta Arges Mall, conform programului: Luni-Vineri, 09:00-18:00 (program fix).

Cerinte:
  • Minim 1 an experienta pe un post similar
  • Studii superioare finalizate (de preferat in domeniul tehnic sau in domeniile economic / juridic)
  • Cunostinte bune de limba engleza (scris si vorbit)
  • Cunostinte privind legislatia in vigoare in domeniul de activitate
  • Cunostinte teoretice si practice adecvate naturii, amplorii si complexitatii activitatii si responsabilitatilor alocate
  • Cunostinte bune de MS Office (in special Word si Excel)
  • Nivel ridicat de responsabilitate, rabdare, implicare, proactivitate, confortabil cu multi-tasking

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Coordoneaza si supervizeaza activitatea prestatorilor de servicii (paza, curatenie)
  • Propune investitii privind intretinerea si modernizarea centrului comercial
  • Supravegheaza solutionarea reclamatiilor sau solicitarilor venite din partea chiriasilor /furnizorilor si se implica in mod direct in rezolvarea acestora
  • Asigura intocmirea programelor operationale ale centrului comercial
  • Asigura accesul organelor de control extern si intern la documentele firmei cu ocazia inspectiilor si auditurilor
  • Urmareste buna functionare a centrului comercial din punct de vedere operational

MAS PLC este un investitor imobiliar și operator listat în consiliul principal al Bursei de Valori din Johannesburg. Grupul este gestionat intern, combinând abilitățile de investiții, achiziții, leasing, gestionarea activelor și a proprietăților, marketing și finanțe.
Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024