Gratis

Manager: NIKE - Iulius Mall Cluj

SPORT TIME TRADE
2 poziții

Candidatul Ideal

Suntem in cautare de Manager pentru magazinul NIKE din Iulius Mall Cluj-Napoca.
Dacă ești o persoana deschisa, pozitiva si iti place sa lucrezi in echipa, te invităm să te alături echipei Sport Time, distribuitorul produselor NIKE în România.

Descrierea jobului

Abilitati:
  • Organizare si prioritizare
  • Comunicare
  • Initiativa, Flexibilitate
  • Orientare spre client
  • Cunostinte operare PC
  • Experienta relevanta in domeniul vanzarilor/retail
  • Experienta pe un post similar

Descrierea jobului:
  • Managementul echipei: recrutare, formare, motivare, dezvoltare
  • Stabileste si asigura stocurile de produse necesare pentru desfasurarea activitatii magazinului
  • Asigura primirea si depozitarea in conditii corespunzatoare a produselor ce se comercializeaza in magazín
  • Participa la inventarierile lunare si anuale ale produselor din magazin si depozitul aferent
  • Controleaza si monitorizeaza calitatea serviciilor oferite clientilor
  • Organizeaza, coordoneaza si raspunde de desfasurarea activitatilor de vanzare a produselor
  • Analizeaza si monitorizeaza costurile operationale
  • Analizeaza cheltuielile din magazin și bugetele
  • Controleaza daca procesele operationale ale magazinului sunt in conformitate cu standardele si legislatia companiei

Beneficii:
  • Mediu de lucru energic și orientat spre echipă;
  • Pachet salarial atractiv;
  • Tichete de masă: 35 lei/zi lucrată;
  • Reducere de angajat în magazinele NIKE și celelalte magazine ale grupului;
  • Abonament medical în clinicile partenere;
  • Transport decontat: abonament la transportul în comun;
  • Învățare continuă;

În calitate de distribuitor al brandului Nike în România, SPORT TIME TRADE SRL este parte din SPORT TIME GROUP, distribuitor Nike în Serbia, România, Bulgaria, Bosnia și Herțegovina, Macedonia de Nord, Muntenegru și Albania. Ca distribuitor al mărcii de top din industria echipamentelor sportive, ne orientăm către valori concentrate pe dezvoltarea creativității, calității și inovației, nevoile clienților, angajaților și comunității.

Publicat 29 Apr. 2024 Reactualizat 13 Mai 2024 Expiră 29 Mai 2024