Gratis

Manager National Hospital

Pharma SA Iasi

Candidatul Ideal

Criterii esentiale pentru succesul pe aceasta pozitie
Experienta de cel putin 5 ani in piata farma si cel putin 2 ani in management
Cunostinte avansate de utilizare a pachetului Microsoft Office
Foarte bune abilitati de comunicare si negociere
Cunoasterea in profunzime a pietei nationale specific domeniului de activitate al Pharma SA
Disponibilitate de a calatori frecvent in teritoriu
Experienta in proiecte de echipa, abilitati de leadership.

Descrierea jobului

Cum poti genera impact si sa te dezvolti alaturi de PHARMA S.A.?
Coordonezi, indrumi si controlezi modul de organizare si desfasurare a activitatii echipelor de vanzari pe segemntul spitale, astfel incat sa fie realizate obiectivele de vanzari si incasari
Actionezi pentru optimizarea performantei echipei in atingerea tintelor stabilite
Aloci targete echipei si urmaresti realizarea acestora
Evaluezi performanta echipei tale si transmiti Managerului direct propuneri de imbunatatire a acesteia
Propui obiective clare pentru orientarea si organizarea activitatii de vanzari si incasari pe segmentul spitale
Construiesti si coordonezi o echipa profesionista
Urmaresti respectarea programului de vizitare al reprezentantilor in spitale
Ce iti oferim?
Mediu de lucru într-o companie de distribuție cu acoperire naționala, în care punem preț pe deschidere și colaborare între colegi
Pachet salarial format din salariu fix competitiv si bonusuri pentru recunoașterea performanței
Pachet de instrumente pentru desfasurarea activitatii: telefon, laptop, masina de serviciu
Tichete de masa

Infiintata la Iasi in anul 2000, PHARMA S.A. este o firma cu capital integral romanesc care s-a extins continuu pe piata nationala de distributie a medicamentelor si produselor parafarmaceutice. In prezent, PHARMA S.A. detine 6 depozite proprii in marile orase ale tarii, prin care acopera, la nivel national, un numar mare de clienti, carora le ofera o gama larga de produse pentru diverse arii terapeutice. PHARMA S.A. inseamna o echipa de peste 150 de profesionisti in vanzari, logistica, controlul calitatii si functii-suport care colaboreaza pentru a oferi clientilor si partenerilor cele mai bune servicii.

Pentru mai multe informatii va asteptam pe website-ul nostru, www.pharma-iasi.ro.

Publicat 1 Mart. 2024 Reactualizat 1 Mart. 2024 Expiră 31 Mart. 2024