Gratis

Manager Mentenanta Industriala

TRK PROFESSIONAL SRL

Candidatul Ideal

Pentru clientul nostru, companie leader in industria reciclarii din Romania, cautam un Manager Mentenanta in Dragomiresti Vale ( Chitila).

Cerinte:
Studii superioare tehnice;
Experienta in domeniu de minimum 5 ani;
Cunostinte solide de mecanica, pneumatica, electrica, mentenanta preventiva si reactiva;
Bune abilitati de planificare si organizare;
Abilitati in lucrul cu aplicatii informatice de monitorizare a mentenantei;
Limba engleza - mediu- avansat.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Coordonarea departamentului de mentenata;
Asigurarea functionalitatii liniilor de productie/transport;
Planificarea si asigurarea mentenantei periodice a liniilor de productie/transport.
Inregistrarea comenzilor si receptiilor pieselor de schimb.
Intocmirea rapoartelor de activitate catre management.
Respectarea KPI mentenanta.

Noi suntem Trenkwalder, unul dintre cei mai puternici jucători ai pieței de HR din Europa Centrală și de Est. Atât obiectivele noastre, cât și acțiunile, vorbesc despre oameni, povești de succes și o piață a forței de muncă mai bună.

Unde ne găsești:

Site-ul nostru:

recrutare@trk-professional.com

info@trk-professional.com

Sediul nostru din București:

Calea Griviței nr. 82-98, Sector 1, București, Cod Poștal 010705

Publicat 24 Mart. 2024 Reactualizat 21 Apr. 2024 Expiră 23 Apr. 2024