de ani Fără Frică...

Publicat 18 Sep 2007 | Expiră 08 Oct 2007

Manager Magazin

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta intr-o pozitie similara minim 1 an
Limba engleza nivel mediu-avansat
Cunostinte PC
Aspect profesional, bune abilitati de comunicare si coordonare a echipei

Descrierea jobului

Administrarea locatiei
Coordonarea echipei si a activitatii
Intocmirea diverselor rapoarte
Comunicarea cu Country Managerul din Romania

Sprider Stores este un magazin de vestimentatie ce se adreseaza intregii familii.
Este prezent in Grecia, Bulgaria, Ungaria, Austria, etc.
In Romania are 5 magazine urmand ca in anul 2008 sa deschida inca 15.

Expirat
Manager Magazin  -  Sprider Stores

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles