Gratis

Manager Magazin Zoomania Bacau

SC VABRO RETAIL SRL

Candidatul Ideal

Ești un lider ?
Ai experiență în coordonare de echipe în retail ?
Ești o persoană comunicativă, responsabilă, cu spirit de echipă ?

Descrierea jobului

Vino în echipa ZOOMANIA și îți oferim :
Un loc de muncă stabil, în cadrul unei companii de încredere şi în plină expansiune.
Vei face parte din echipa unei companii cu peste 20 ani de experiență.
Un mediu de lucru plăcut, bine organizat, bazat pe proceduri de lucru transparente.
Posibilitatea unei evoluții profesionale și de construire a unei cariere în domeniul vânzărilor și management.
Salariu motivant și bonusuri în funcție de realizări, perfomanțe și evaluările periodice.

Este necesar să ai :
Experienţă în domeniul vânzărilor şi coordonare de echipe.
Experiență în gestionarea eficientă și optimizarea stocurilor.
Cunoștințe solide operare PC şi pachet Office.
Cunoștințe de contabilitate primară.
Disponibilitate la deplasări, în cazul în care va fi nevoie.

Vabro Retail SRL este o vastă rețea de magazine de tip Pet Shop, specializate în comerțul de hrană și accesorii pentru animalele de companie, având peste 15.000 mp spațiu de expunere. Portofoliul companiei cuprinde peste 12.000 de produse conținând o gamă diversificată de hrană și accesorii, produse de uz veterinar, o diversitate mare de plante și pești de apă dulce, numeroase specii de păsări exotice, rozătoare și bineînțeles consiliere specializată.
Vabro Retail SRL promovează corectitudinea, profesionalismul și respectul față de natură.

Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 5 Apr. 2024