Gratis

Manager magazin Sabrini

SABRINI

Candidatul Ideal

cautam MANAGER MAGAZIN BIJUTERII cu:
- Experiența în vanzarea produselor premium si coordonarea unei echipe (constituie un real avantaj);
- Atitudine pozitivă și spirit de inițiativă;
- Excelente abilitati de organizare și de creare a unei experiente placute de cumparare;
- Capacitate de analiza si spirit de observatie;
- Abilități de comunicare și interacțiune interpersonală;
- Spirit de echipă;
- Orientare catre identificarea de solutii;
- Experienta in utilizarea calculatorului;
- Disponibilitate de lucru în weekend-uri.

Descrierea jobului

Vino in echipa noastra si vei beneficia de:
-Contract de munca full-time, pe perioada nedeterminata;
-Salariu competitiv, bonus de performanta si bonusuri suplimentare ocazionale;
-Tichete de masa cu valoarea nominala de 30 lei;
-Program de lucru flexibil, in ture (Programul de lucru este repartizat in ture, specific activitatilor desfasurate in spatiile comerciale tip mall);
-Training-uri specializate care te vor ajuta sa te dezvolti profesional si personal;
-Vouchere (tichete) de vacanta;
-Bonusuri acordate in diferite ocazii (8 Martie, Paste, Craciun);
-Cadou pentru ziua ta de nastere & reduceri de angajat la achizitionarea produselor Sabrini;
-Recompensare a vechimii in companie.

Care vor fi responsabilitatile tale?
- Vei organiza, monitoriza si coordona intreg procesul de vanzari din cadrul magazinului pe care il conduci;
- Vei participa la atingerea targetului de vanzari specific magazinului;
- Vei urmari gradul de indeplinire a obiectivelor generale ale companiei si de atingere a obiectivelor individuale ale fiecarei colege din cadrul echipei;
- Vei stabili fluxul activitatilor, vei planifica metodic activitatile zilnice ale colegelor, vei deleaga sarcini in cadrul echipei;
- Vei colabora cu Visual Merchandiser-ul cu privire la decorararea / redecorarea magazinului cat si privind modalitatea de expunere a produselor in vitrinele magazinului;
- Vei pregati documentele pentru inregistrare (de ex: dispozitii catre casierie, bonuri fiscale, facturi furnizori, registru de casa etc), in ordinea datei de emitere a acestora si le vei sorta pe categorii;
- Vei fi conectat in permanenta la trendurile din piata pentru a identifica imbunatatirile care pot fi aduse in desfasurarea activitatii;
- Vei gestiona reclamatiile clientilor.

Te-am convins sa te alaturi echipei Sabrini? Trimite-ne CV-ul tau!

Povestea brandului romanesc Sabrini a inceput acum aproape 20 ani, la Botosani, din pasiunea pentru eleganta, estetica frumosului si universul spectaculos al metalelor si pietrelor pretioase.

In prezent, Sabrini are o retea de 29 de magazine, la nivelul Romaniei, in orasele: Botosani, Suceava, Iasi, Bacau, Buzau, Timisoara, Oradea, Deva, Arad, Targu Mures, Sibiu, Cluj-Napoca, Brasov, Bucuresti, Craiova, Targu Jiu, Baia Mare, Pitesti, Satu Mare si se afla in continua expansiune.

Brandul Sabrini detine unitate de productie proprie si creare de bijuterii, ofera garantie timp de doi ani pieselor achizitionate si recicleaza materia prima prin intermediul programului “Buy Back”, desfasurat permanent.

De-a lungul anilor Sabrini si-a extins portofoliul cu urmatoarele branduri proprii: DeRuvo - bijuterii din aur 18k cu diamante si pietre pretioase, Blanco's - inele de logodna si bijuterii din aur 18k cu diamante, Sabrini Gold - inele de logodna si bijuterii aur 14k, Passione Perla - bijuterii din aur cu perle, Fantazzia - bijuterii din argint cu pietre naturale, Carla M - bijuterii din argint, Shinsaki Pearls - bijuterii din argint cu perle, Leo Marcus - bijuterii din aur/argint barbatesti, sub care sunt create piese autentice, care dau o eleganta inconfundabila oricarei tinute feminine sau masculine.

Cu o gama variata de bijuterii branduri proprii dar si piese si accesorii multibrand internationale care le pun in evidenta personalitatea si stilul, Sabrini este alaturi de clientii sai in fiecare zi si de fiecare data cand acestia sarbatoresc evenimente si momente deosebite pentru ei si impreuna cu cei dragi.

Mai multe detalii despre Sabrini România puteți afla accesând pagina web www.sabrini.ro sau pagina oficială www.facebook.com/sabrini.fanpage.

Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 20 Apr. 2024 Expiră 20 Apr. 2024