Gratis

MANAGER MAGAZIN ONLINE BIJUTERII

Profoto District S.R.L.

Candidatul Ideal

Căutăm o persoană energică, punctuală, pentru funcția de operator si consultant vânzări magazin online de bijuterii: www.electrastore.ro

Ce ne-am bucura să găsim la tine:

-abilități de organizare, comunicare, atenția la detalii;
-să ai cunoștințe de bază pe calculator;
-să fie dornica să evolueze, să se implice;
-să ai abilități de multi-tasking;
-să adopți o atitudine pozitivă, să fii punctual/ă, ordonat/ă, dinamic/ă;
-să ai dorința de stabilitate.

Ce vrem de la tine:

-preluarea comenzilor de la clienți;
-pregătirea coletelor pentru expediere;
-actualizarea conținutului site-ului;
-comunicarea cu clienții.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Preluarea comenzilor de pe site;
Preluarea comenzilor prin intermediul apelurilor telefonice;
Preluarea comenzilor si cererilor clientilor de pe Facebook, e-mail;
Prelucrarea si procesarea comenzilor online;
Mentinerea unei bune relatii cu clientii oferind consultanta acestora cu privire la disponibilitatea produselor, preturi, comenzi, transport;
Gestionarea schimburilor si retururilor de la curieri;
Receptia marfii (intocmirea documentelor de intrare marfa -NIR - verificare marfa dupa factura de la furnizor);
Listarea produselor noi pe site, crearea descrierilor acestora, completare stoc, ordonare in pagina a produselor, activare- dezactivare produse, actualizare informatii.
Beneficii:
Toate weekendurile libere;
Zile libere legale si concediu de odihna;
Colectiv tanar;
Discount de angajat la toate categoriile de produse aflate in magazin

Alte detalii:
Program de lucru luni-vineri 10:00-17:00 cu pauza de masa
Locatia: Bucuresti

Magazinul de bijuterii Electra Store activeaza pe piata de 4 ani.
Misiunea noastră este aceea de a aduce clientelor noastre la un click distanță piesele care să le inspire. Ne dorim să le punem la dispoziție bijuterii care să le complimenteze și să le completeze, care să le facă să se simți fabulos, care să stârnească discuții incitante și despre care să poata vorbi ore în șir.
Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 2 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024