Gratis

Manager Magazin, Florești

ELAN-TRIO SRL

Candidatul Ideal

Ai experiență profesioanală relevantă;
Ai bune abilități de organizare, de analiză și de comunicare;
Ai competențe de conducere și ești orientat/ă către rezultate;
Ești rezistent/ă la stres, amabil/ă și orientat/ă către clienți.

Descrierea jobului

Rolul tău
Vei coordona echipa și te vei asigura că toți indicatorii operaționali și de personal sunt îndepliniți;
Vei superviza activitatea de aprovizionare și inventariere a magazinului;
Vei ține legătura cu partenerii sociețății și cu celelalte departamente din companie;
Te vei asigura că toți colegii respectă principiile de vânzare și acordă maximă atenție clienților;
Vei fi responsabil/ă de întreaga activitate și imagine a magazinului.

Oferta noastră
Un mediu de lucru stabil într-o companie în creștere, o gamă variată de sarcini provocatoare, oportunitate de dezvoltare, tichete de masă, reducere de angajat, sprijin pentru costurile de deplasare și asigurare de accidente 24/7.

Descrierea companiei

Magazinul Merkúr din Florești se deschide în curând!
Fii și tu membru al echipei noastre în rețeaua de magazine Merkúr din Ținutul Secuiesc!

Căutăm manager de magazin.
Pentru noi este important să conduci, să motivezi și să instruiești echipa ta de vânzări!

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024