Manager locatii parteneri RED SEVENS - Timisoara, Cluj Napoca

SC RED SEVENS SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Red Sevens își mărește echipa!

Căutăm coleg nou pentru postul: Manager locații partener

Dacă ești o persoană cu atitudine de lider, comunicativă, dinamică și dorești să îți dezvolți o carieră în domeniul
jocurilor de noroc, alătură-te echipei noastre!
  • Abilităţi excelente de comunicare verbală şi în scris
  • Abilităţi excelente de soluţionare a conflictelor
  • Cunoaşterea programului Microsoft Office
  • Permis categoria B de minim 1 an.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Gestionează, supraveghează sarcinile zilnice de funcţionare ale locatiilor;
  • Asigură condiţiile optime funcţionării şi prestării de servicii în mod eficient;
  • Stabilește relații de colaborare pe termen lung cu partenerii, clienții, beneficiarii;
  • Desfășoară activități de cercetare a pieţei, descoperă noi posibilităţi de afacere;
  • Monitorizează în timp progresul atins față de obiectivele propuse și redactează rapoarte;

Beneficii:
  • Pachet salarial atractiv;
  • Posibilitatea de promovare în cadrul companiei;
  • Apartenență într-o echipă tânără.

Descrierea companiei: Companie de renume în domeniul jocurilor de noroc, aflată în continuă dezvoltare.

Publicat 8 Febr. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 7 Apr. 2024