Gratis

Manager Imbunatatire Procese

GEDEON RICHTER ROMANIA SA

Candidatul Ideal

Ești persoana pe care o căutăm, dacă:
  • Ești de profesie Inginer mecanic / Informatician / Logistician sau licențiat în științe economice.
  • Ai experiență de minim 3 ani în proiecte de Continuous Improvement - Lean sau Six Sigma Black Belt.
  • Deții experiență în utilizarea metodologiilor de rezolvare a problemelor (ex. A3, Ishikawa, 5WHY).
  • Ești o persoană proactivă, care are capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic, orientată spre rezultate.
  • Ai aptitudini excelente de planificare și organizare, abilități de change management, gândire strategică, inteligență analitică, spirit de echipă.
  • Cunoști limba engleză la nivel avansat (scris, vorbit).
Ar fi un plus pentru tine:
  • Deținerea experienței în analizarea și optimizarea proceselor operaționale.

Descrierea jobului

Obiectivul tău principal va fi: îmbunătățirea proceselor de fabricație și ambalare.

Provocările tale vor fi:
  • Participarea la crearea și implementarea strategiei de Excelență Operatională.
  • Facilitarea atelierelor de lucru Excelență Operațională (VSM, Kaizen, 5S, SMED, TPM, A3).
  • Conducerea proiectelor Operational Excelence la nivelul companiei.
  • Participarea la coordonarea și execuția portofoliului de proiecte Operational Excelence.
  • Coordonarea activității experților OpEx.
  • Mentorarea liderilor de proiect Operational Excelence.
  • Oferirea de cursuri de formare Operational Excelence (5S, SMED, formare pentru centura galbenă și verde, formare pentru alte instrumente LEAN)
  • Asigurarea legăturii cu departamentele similare din cadrul organizației.
  • Asigurarea legăturii cu experții.
  • Evaluarea și dezvoltarea proceselor comerciale și administrative, analiza capacităților.
  • Punerea în aplicare a strategiei KPI corporative la nivel de site.

Noi îți oferim:
  • Mai mult decat un salariu: poți primi beneficii cu ocazia evenimentelor speciale din viața ta: casatorie, Ziua Copilului, sărbători; iar lista nu se oprește aici.
  • Performanța ta va fi apreciată prin bonusuri de performanță.
  • Dacă drumul tău la locul de muncă este prea lung, te sprijinim cu decontarea transportului.
  • Tichete de masă, încărcate pe card, în acord cu prevederile legale.
  • Ne interesează starea de bine a colegilor noștri, astfel ca poți beneficia de o asigurare medicală privată.
  • În anumite situații poți lucra și de acasă, dacă aria în care activezi îți permite acest lucru.
  • Vacanța ta este mai liniștită pentru că te sprijinim cu decontarea unei părți din valoarea biletului tău.
  • Oportunitatea de a te dezvolta într-un mediu internațional alături de colegi specialiști care contribuie la o experiență profesională plină de provocări și posibilități de evoluție;
  • Un proces de instruire complet specific noului tău rol.

Gedeon Richter este unul dintre cele mai importante nume de pe piaţa farmaceutică din Europa Centrală şi de Est, consacrată activităţii de producţie, cercetare, dezvoltare şi inovaţie.

În România, la nivel de grup, Gedeon Richter dezvoltă o activitate integrată: dezvoltare şi producţie de medicamente, distribuţie şi retail.

Principalul nostru obiectiv este de a oferi produse de calitate la preţuri accesibile tuturor categoriilor de pacienţi, astfel cu o experienţă de peste 120 ani în industria farmaceutică, Richter este partenerul de încredere a sănătaţii în peste 100 de ţări.

Publicat 7 Mart. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 6 Apr. 2024