Gratis

Manager HR

UNITY INTERNATIONAL HUMAN RESOURCE S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Ce vei face?
- Supervizarea si coordonarea activitatilor zilnice ale departamentului de HR
- Planificarea si monitorizarea procesului de recrutare si selectie
- Dezvoltarea si eficientizarea strategiilor de dezvoltare
- Intocmirea dosarelor de personal ( leasing personal / detasare A1 / prestari servicii)
- Gestionarea litigiilor sau problemelor intre muncitorii temporari si angajatori
- Inlocuirea muncitorilor cand/unde este necesar
- Monitorizarea si raportarea performantelor financiare, a veniturilor si cheltuielilor acestui segment

Descrierea jobului

Ce ne dorim de la tine?
- Experienta anterioara demonstrata in domeniu
- Abilitati excelente de comunicare si negociere, cu capacitatea de a stabili si mentine relatii eficiente cu clientii, candidatii si colegii de echipa
- Abilitati de lider si manager
- Orientare catre rezultat si capacitate de lucru sub presiune intr-un mediu dinamic si competitiv
- Multitasking
- Salariu atractiv (parte fixa + bonus ) si pachet de beneficii aliniate pietei

Sunt încântată să vă prezint Unity International Human Resource, partenerul dvs. de încredere în domeniul recrutării și managementului personalului. Cu o experiență vastă și o echipă dedicată de specialiști în resurse umane, ne angajăm să vă oferim cele mai bune soluții pentru nevoile dvs. de personal.
Recrutăm personal roman si străin pentru: Romania, Ungaria, Austria, Germania si Spania.
Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 13 Mai 2024 Expiră 20 Mai 2024