Gratis

Manager Hotel

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

Căutăm un Manager de Hotel extrem de motivat și cu experiență pentru a se alătura echipei noastre. Candidatul ideal va fi responsabil de gestionarea generală și de buna funcționare zilnică a hotelului, asigurând un serviciu excelent pentru clienți, maximizand profitabilitatea și menținând standardele de calitate.

Cerințe:
  • Experiență anterioară în managementul hotelier sau într-un domeniu similar;
  • Abilități excelente de leadership, comunicare și rezolvare a problemelor;
  • Abilități puternice de organizare și capacitate de a lucra într-un mediu dinamic;
  • Orientat spre rezultate și capabil să ia decizii eficiente;
  • Cunoștințe solide despre software-ul de management hotelier și sistemele de rezervare;
  • Diplomă de licență în industria hoteliera, administrarea afacerilor sau într-un domeniu similar;
  • Capacitate de analiza și sinteza;
  • Spirit de inițiativă;
  • Atenție la detalii;
  • Capacitate de a face fata provocarilor;

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Supraveghează toate operațiunile hotelului, inclusiv recepție, servicii de cameră, curățenie, întreținere și restaurant;
  • Recrutează, pregătește și supraveghează personalul, asigurând un nivel ridicat al performanței și satisfacției clienților;
  • Dezvoltă și implementează strategii pentru a crește ocuparea și veniturile hotelului;
  • Menține standardele de calitate consistente și asigură respectarea politicilor și reglementărilor din industrie;
  • Dezvoltă și implementează strategiile de creștere și promovare pe piață;
  • Gestionează eficient resursele și controlează costurile operaționale;
  • Rezolvă problemele eficient și asigura satisfacția și fidelizarea clienților;
  • Menține relațiile stabile cu furnizorii și gestionează eficient stocurile;

Oferim:
  • Salariu motivant;
  • Tichete de masă (30 lei/zi);
  • Abonament medical privat;
  • Oportunitatea de a lucra intr-un domeniu dinamic și în continuă evoluție.
Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.