Publicat 05 Iul 2017 | Expiră 05 Aug 2017

MANAGER HOTEL/ SEF SALA RESTAURANT HOTEL

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Stabilitatea nu înseamnă monotonie!
Te așteptăm în echipa Complex Turistic Castel Transilvania, Baia Mare!

Experienta minim 3 ani de zile intr-o pozitie similara de mangement hotelier ( manager hotel)

Studii superioare – de preferinta studii economice (turism, management pt pozitia de manager hotel)

Limba engleza avansat , orice alta limba reprezinta un avantaj

Persoana serioasa, ambitioasa, cu simt de raspundere,

Rezistenta la stress

Cunoştinţe foarte bune de utilizare PC incluzând Microsoft Office;

Excelente abilitati de comunicare si prezentare scrisa si orala

Abilitati de coordonare, persoana organizata, cu initiative

Persoana sociabila, responsabila

Corectitudine si cu excelente acpacitati de gestionare

Descrierea jobului

Coordonarea angajatilor din subordine
Mentinerea relatiei cu furnizorii
Atragerea de noi clienti
Preluarea si gestionarea tuturor cererilor de oferta
Negocierea contractelor cu furnizorii/ clientii
Urmareste calitatea preparatelor, cantitativ si calitativ avand in vedere imaginea complexului hotelier
Stabilirea necesarului de materii prime/ marfuri, necesare restaurantului
Raspunde de buna organizare si gestionare a resurselor puse la dispozitie de companie

"Calitatea face diferența" - este deviza Complexului Turistic Castel Transilvania din Baia Mare, compus dintr-un hotel de 4 stele, restaurant, sală de conferințe, săli de evenimente, restaurant grill, 2 piscine, jacuzzi și saună.

Construit într-un stil arhitectural unic, Complexul Turistic Castel Transilvania, îmbină armonios istoria cu modernul și rafinamentul cu originaliattea, fiind o destinație apreciată și procurată de clienți.

Expirat
MANAGER HOTEL/ SEF SALA RESTAURANT HOTEL  -  CREDIT INTERACTIV IFN

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles