Publicat 30 Iul 2015 | Expiră 31 Aug 2015

MANAGER FERMA VEGETALA, Suceava / Botosani

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare de Agronomie
- Experienta de minim 2 ani pe un post de management intr-o ferma agricola (mecanizare + agronomie)
- Limba engleza la nivel minim conversational
- Pachetul MS Office (Excel, Word, Power Point) la nivel foarte bun
- Carnet de conducere care permite conducerea utilajelor agricole
- Cunostinte despre mecanizare (conducerea, setarea si repararea utilajelor)
- Abilitati de coordonare si prioritizare foarte bune
- Disponibilitate la relocare
- Comunicare

Ferma este localizata in judetul Botosani, putand fi accesata cu naveta zilnica din Suceava, Botosani sau Siret. Compania ofera un pachet relocare pentru persoanele care relocheaza din alta localitate.

Descrierea jobului

- Participa la realizarea planului de culturi si este responsabil de indeplinirea acestuia
- Evalueaza culturile agricole pe teren si propune masuri de modificare a operatiunilor planificate in functie de conditiile solului si cele meteo
- Propune tipurile de materii prime si momentul aplicarii acestora
- Verifica executia operatiunilor agricole de catre Departamentul Mecanizare, conform cu instructiunile sale
- Pastreaza controlul asupra costurilor de materii prime pentru culturile alocate
- Responsabil de corectitudinea datelor introduse in softul de agricultura, referitor la toate operatiunile realizate in zona alocata
- Realizeaza rapoarte zilnice/saptamanale/lunare catre superiorul direct referitor la operatiunile realizateBeneficii:
- Se ofera pachet de relocare in cazul aplicantilor din alte judete
- Posibilitatea de a participa la dezvoltarea business-ului din Romania de la 0, alaturi de o echipa performanta, cu experienta in agronomie in intreaga Europa
- Participarea la traininguri si conferinte interne si externe

Descrierea companiei

AGRICULTURE - CONCEPTS - SOLUTIONS
Business Agro Proiect face parte din grupul AgriCS, sucursala din Romania a companiei germane AgriCS GmbH, care aduce impreuna experienta specializata in agronomie de peste 20 ani. In Romania, compania isi propune dezvoltarea rapida si consistenta a bazei de teren actuale, situata in judetele Suceava si Botosani
www.agri-cs.com

Expirat
MANAGER FERMA VEGETALA, Suceava / Botosani  -  BUSINESS AGRO PROIECT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles