Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Manager educational

INVICTUS FORCE&SAFE SA
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

CRITERII DE SELECȚIE
Peste 4 ani în ultimii 5 ani de experiență în domeniul coordonării de programe profesionale sau a managementului educațional pentru diverse categorii profesionale, studenți/elevi, companii care derulează programe educaționale, utilizator experimentat de Office (Word, Explorer, Excel).
Un test de verificare a cunoștințelor specifice de management al calității în educație va fi susținut în timpul derulării procesului de recrutare.

Pachetul salarial – 1400 euro net (compus din salariu fix+bonusuri+alte facilități)
Sediul se află în Galați , DN 26 str Foltanul, nr 1 E–com Vanatori

Candidatul Ideal:
- absolvent studii economice, inginerie, pedagogie ;
- abilități de comunicare excelente;
- experiență în dezvoltarea relațiilor interumane;
- cunoștințe generale temeinice;
- caracteristici de personalitate și aptitudini: inteligenta, empatie, intuiție, viteză, lucrul multi-task, determinare, atenție la detalii.

- cunoști managementul educational;
- ești o persoană expeditivă, cu atenție distributivă care lucrează multi-task cu agendă, cu obiective și dead-line-uri;
- știi să lucrezi excelent cu Excel-ul, Internet Explorer, Word și ai o viteză de redactare peste medie;
- ești o persoană riguroasă, ambițioasă, orientată spre rezultate;

O scrisoare de intenție trimisă la adresa resurse@invictus.com.ro în care să arăți corespondența dintre experiența și abilitățile tale și cerințele job-ului îți asigură un avantaj important.

Descrierea jobului

Poziția este una nou creată în cadrul Departamentului Resurse Umane și are ca obiectiv standardizarea și implementarea proceselor de formare, ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄adaptare și de evaluare profesională.

Taskurile job-ului sunt :
-implementarea și coordonarea programului general de formare și adaptare profesională la nivelul companiei
-implementarea și coordonarea programului general de evaluare profesională la nivelul companiei
-consolidarea și gestionarea materialelor didactice și bibliografiei necesare
-identificarea, contractarea, monitorizarea derulării programelor de formare profesională cu furnizorii acreditați
-consiliere în planurile de carieră a membrilor echipei

Obiective de performanță:
-înțelegerea și achiesarea deplină la obiectivele companiei în domeniul educațional și a politicilor de reusurse umane
-înrolarea în primele 6 luni a tuturor categoriilor de salariați în programe de formare/adaptare profesională dedicate
-obținerea calificativelor superioare la activitățile de evaluare anuale susținute de fiecare categorie de salariați

Responsabilități:
- evaluarea inițială și stabilirea traseului educațional și a programului de învățare profesională pentru fiecare nou-intrat în organizație
- determinarea curricullei profesionale a fiecărei categorii de personal (meserii, profesii)
- stabilirea programelor de derulare a programelor de formare/adaptare profesională (orar)
- respectarea prezenței și de parcurgerea si insusire autentica a bibliografiei (catalog și evaluări intermediare)
- respectarea legislației cu privire la contractarea internă cu personalul a cursurilor de formare/adaptare profesională (Codul Muncii art 192-207 )
- selectarea conform necesarului de formare și contractarea serviciilor profesionale de furnizori acreditați
- asigură trasabilitatea traseului profesional pentru fiecare salariat
- coordonează structura procesului de evaluare pentru fiecare categorie de salariați și participă în comisiile de evaluare

De ce să ne alegi? Simplu:
-vei avea un pachet salarial extrem de motivant și atractiv;
-vei lucra la proiecte de anvergură într-un mediu dinamic, neplictisitor și vei învăța permanent lucruri noi;
-îți vom oferi permanent suport profesional gratuit– traininguri, seminarii, cursuri;
-vei face parte dintr-o echipă profesionistă-vei lucra cu cele mai moderne aplicații informatice (MRN CHARISMA) într-un ambient modern, într-o companie cu un renume excelent și în continuă dezvoltare.
-vei avea posibilitatea să te dezvolți profesional și să promovezi într-una din pozițiile de middle și high management;
Devenind membru în echipa INVICTUS ai sarcini clare, responsabilități delimitate, îți sunt apreciate performanțele, timpul liber este respectat și beneficiezi de bonusuri, tichete de masă și de vacanță, masă caldă, transport convenție, asigurare sănătate privată, îndrumare profesională, suport colegial și oportunități de dezvoltare a carierei.

Așteptăm cu mare interes aplicația ta. Succes!

INVICTUS, marcă înregistrată ( TM ) , are o experiență de 30 de ani în domeniul producției și comercializării de articole militare. Compania noastră este în prezent unul dintre principalii furnizori de echipament militar pentru organismele guvernamentale din Romania: Armată, Jandarmerie, Pompieri, Politie
Vrei să vezi cine suntem și ce facem ?
Vezi AICI https://www.facebook.com/EchipamenteMilitareInvictus/posts/3773529126085201 si AICI https://www.youtube.com/watch?v=-jycgXIE81A.
Vino să lucrezi în condiții de lucru ca în occident cu pachet salarial motivant, oportunități de învățare și de avansare și un colectiv super!

Publicat 27 Mai 2024 Reactualizat 16 Iun. 2024 Expiră 26 Iun. 2024