Manager echipă

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Îți dorești să contribui la dezvoltarea unei companii care repede crește?
Ești flexibil, responsabil și receptiv?
Devino Manager de echipă/reprezentatul familiei Bismobil Kitchen!

Aptitudinile și abilitățile unui manager:
  • Să fii auto-motivat
  • Să fii orientat către client și echipă
  • Să fii de încredere și eficient
  • Să ai experiență managerială anterioară
  • Să ai abilități interpersonale excelente
  • Să ai abilități eficiente de gestionare a timpului
  • Să poți lua decizii responsabile
  • Să poți lucra din proprie inițiativă și să fii autonom
  • Să fii capabil să îndeplinești obiectivele și să faci față unui mediu cu presiune ridicată.

Descrierea jobului

  • Organizareaza, delegare și gestioneaza.
  • Gestioneaza echipa are mereu grijă să își îndeplinească obiectivele și nivelurile de servicii cerute de companie.
  • Liderul care lucrează continuu pentru a dezvolta indivizii din echipă și grup.
  • Comunica eficient și constructiv.
  • Conducere și identifica problemele și de a veni cu soluții.
  • Are grija ca toți membrii echipei să înțeleagă obiectivele și să lucreze împreună pentru a le atinge.
  • Incurajeaza un mediu de lucru coeziv, creativ și confortabil, mediând orice problemă interpersonală din cadrul echipei.
  • Ofera conducere și direcție acolo unde este necesar.

Ce ofertă avem pregătită pentru tine?
  • Lucrul în cadrul unei echipe tinere aflate în plină dezvoltare;
  • Pachet salarial atractiv;
  • Instruire zilnică (Programe de dezvoltare și training);
  • Posibilitatea de a participa în infotripuri în țară și în străinătate;
  • Perspective reale de creștere de la un nivel profesional la altul;
  • Asigurarea unui mediu de lucru plăcut și motivant.
Vrem să te cunoaștem!

Dacă îţi dorești să te implici în proiecte inovatoare și să îţi dezvolţi cariera într-o echipă tânără și dinamică, trimite-ne cv ul tau!

Suntem compania care produce mobilă de bucătărie realizată în baza unui design individual, oferind servicii și produs de cea mai înaltă calitate. Noi, îmbinăm pasiunea, creația și calitatea! În procesul de producere a mobilei este implicată o echipă de peste 160 de persoane. Showroomul din Chișinău este dotat cu bucătării în diverse stiluri și completări expuse pentru comoditatea și confortul clienților, de asemenea, avem 4 ateliere de producere echipate cu tehnologii de prelucrare de ultimă generație.

Compania Bismobil Kitchen este lider pe piața din Republica Moldova în domeniul producerii de bucătării personalizate, realizate la comandă. Din 2020 cucerim ambițios și piața din România cu o rețea planificată de 50 showroom-uri până la finele anului 2022. În prezent avem deschise 8 showroom-uri pe întreg teritoriul României, iar treptat urmăm scopul de a ne extinde în cât mai multe țări din Europa.

Publicat 12 oct. 2021 Reactualizat 9 nov. 2021 Expiră 11 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos