Gratis

TORGSERVICE RM SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

Manager dezvoltare rețea
• Abilitati de negociere;
• Responsabilitate;
• Cunoașterea limbii ruse constituie un avantaj;
• Permis de conducere;
• Masina personala reprezinta un avantaj.

Cerințe:
cunoașterea limbii ruse si române vorbite.
• masina personala pentru deplasare
- domiciliu in Romania;
- Cunostinte MS Office, cunoștințe bune PC
- mobilitate
Salariu: 5000 lei + cheltuieli de transport
Bonusul la deschiderea magazinului este de 10.000 lei.
Angajator: persoană juridică română
Angajare: cu normă întreagă
DATE DE CONTACT:
Alexandru Gaponjuk
Curator de dezvoltare
rețeaua comercială „MERE”
+375 29 818-44-74 (Viber, WhatsApp)
ag_mere@mail.ru

Descrierea jobului

• Cautare spatiu, incheiere contract de inchiriere
• Efectuarea tranzacţiilor.
• Deschiderea unui magazin (rezolvarea problemelor tehnice, organizatorice necesare deschiderii
magazinului).
Descrierea activitatii desfasurate
• Administrarea unui proces amplu de activitati;
• Stabilirea spațiilor comerciale;
• Negocierea si semnarea contractul de închiriere;
• Deschiderea punctului de lucru. Organizarea si monitorizarea intregului proces tehnic pana la deschidere;
• Transferarea obiectul pregătit tehnic către departamentul de achiziții pentru livrarea mărfurilor.

Conditii de lucru:
• Angajare în baza unui contract de prestari servicii;
• Program de lucru flexibil;
• Deplasari in interes de serviciu.

Suntem una dintre cele mai mari rețele de magazine de pe piața est-europeană - MERE. In Rusia, Belarus și Kazahstan suntem cunoscuți sub marca „Svetofor”.
În acest moment, rețeaua noastră include peste 3.000 de supermarketuri.
În 2018, compania noastră a început dezvoltarea în țările UE. Avem supermarketuri in Romania, Germania, Grecia, Polonia, Lituania și Letonia
Publicat 5 Mart. 2024 Reactualizat 2 Apr. 2024 Expiră 4 Apr. 2024