Gratis

MANAGER DE ZONA

SC DIASIL SERVICE SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Calificări și competențe căutate:

 Studii tehnice superioare – Inginerie in domeniul mecanic / electromecanic sau similar;
 Experienta min. 5 ani în servicii de acest gen, avantaj in domeniul transportului auto;
 Comunicare verbală și scrisă excelentă;
 Energic si adaptabil la situatii de stres in exercitarea atributiilor;
 Interacțiune eficientă cu beneficiarii, colaboratorii si colegii de echipa;
 Persoana sociabila, comunicativa, proactiva si foarte organizata;
 Cunoaștinte avansate in utilizarea PC pachet office: excel si word in mod special;
 Pasiune pentru misiunea și brandul nostru pentru un mediu mai curat;

Descrierea jobului

Ce ai face în acest rol?

Managerul de zona pe care noi il cautam, reprezinta o poziție cheie in ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀plan operational pentru Diasil Service SRL fiind responsabil pentru implementarea si coordonarea unui contract pe o perioada de 10 ani constand in Delegarea gestiunii activității de colectare și transport a deșeurilor municipale, inclusiv operarea stațiilor de transfer și a centrelor de colectare cu aport voluntar în județul Suceava pentru zona Fălticeni si zona Gura Humorului.

Aceasta este atât o poziție de „lider”, cât și de „factor”, care necesită o persoană extrem de motivată și autodirijată, cu o solidă și experiență operațională, precum si cu abilități interpersonale puternice.

Responsabilitățile acestui rol vor varia de la consolidarea imaginii societatii și pana la stabilirea unei viziuni clare, astfel încât întregul angajament al Diasil Service SRL fata de autoritati si cetateni să fie realizat.

Mai exact, avem nevoie de cineva care să se ocupe de:

 Indeplinirea atributiilor de sef punct de lucru Falticeni;
 Va avea în subordine șoferii, manipulanții și personalul operativ de la punctul de lucru;
 Coordonarea activitatii operaționale de colectare și transport, transfer al deșeurilor și activitatea centrului de aport voluntar;
 Asigurarea respectarii graficelor de colectare, inclusiv pentru campaniile de colectare a deșeurilor voluminoase și a celor periculoase;
 Intocmirea rapoartelor de activitate care vor fi înaintate managerului de contract;
 Monitorizarea neconformitățiilor/sesizărilor/reclamațiilor și le remediază;
 Monitorizarea derularii contractului prin prisma activităților și calendarului de actiuni;
 Asigurarea legăturii cu cetățenii, agentii economici si institutiile publice, în teren;
 Monitorizarea modului de separare a deșeurilor;
 Monitorizarea calitatii serviciului prestat;
 Participarea la campaniile de colectare a deșeurilor voluminoase și periculoase;
 Asigurarea legăturii cu generatorii de deseuri, pentru prestarea conforma a serviciului;
 Aplicarea prevederile procedurii „Produs neconform” la constatarea unei abateri;

Avantaje și beneficii:

 Salariu competitiv ce se va comunica in timpul interviului;
 Masina, laptop si telefon de servici;
 Lucru intr-o echipa dinamica si responsabila;

Diasil Service SRL este o societate comercială cu capital integral românesc, înființată în anul 1994, organizația avand o experiență de cca. 30 de ani în servicii din domeniul mediului, activitatea de salubrizare a deșeurilor municipale, precum si celorlalte categorii de deseuri pe tot fluxul, incepand de la colectare, tratare si pana la eliminare.

Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 6 Iun. 2024 Expiră 15 Iun. 2024