Gratis

MANAGER DE PROIECT

DK PRODUCTION EXHIBITION STANDS SRL

Candidatul Ideal

Onest si muncitor
Ordonat si perseverent
Tehnic si creativ

Descrierea jobului

Managementul conceptiei si realizarii de standuri expozitionale personalizate
Responsabilitati:
Gestiunea proiectelor de standuri expozitionale alaturi de echipa de proiectare si cea de productie.
Beneficii:
- lucrul intr-o echipa minunata, o adevarata familie
- masina
- laptop/telefon
- bonusuri de performanta semestriale
- prime de sarbatori

Companie cu experienta si activitate de peste 25 de ani in domeniul expozitiilor aflata in top 3 firme de profil din Romania.
Standuri expozitionale custom made atat in Romania cat si in Europa.
Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 11 Mart. 2024 Expiră 10 Apr. 2024