Publicat 03 Iun 2021 | Reactualizat 17 Iun 2021 | Expiră 03 Iul 2021

Manager de Proiect

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 3 ani experiență în Project Management

Candidatul ideal

  • Studii superioare absolvite - de preferat in domeniul ingineriei;
  • Experiență minim 5 ani in coordonare proiecte;
  • Spirit organizatoric si capacitate de planificare, organizare;
  • Cunoștințe avansate în folosirea instrumentelor specifice Project Managementului, cu accent pe planificare si raportare financiara;
  • Cunoștințe avansate Office;
  • Persoană dinamica, orientata spre rezultate;
  • Fire comunicativa, deschisa, capabila sa relationeze facil cu echipele interne dar si cu beneficiarii proiectelor;
  • Detinerea unei certificari in domeniul managementului de proiect constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati

  • Participa la intalnirile de proiect si stabilirea obiectivelor;
  • Participa la planificarea bugetului si resurselor interne pe proiecte;
  • Monitorizeaza proiectele din punct de vedere financiar, termene de livrare;
  • Intocmeste rapoartele interne de productie cat si rapoartele specifice de proiect pentru clienti;
  • Intocmeste dosarul proiectului;
  • Mentione relatia cu furnizorii si clientii.
Ce oferim:
  • Mediu de lucru armonios si performat;
  • Un program flexibil;
  • Salariu atractiv si bonusuri in functie de performanta;
  • Servicii medicale la o clinica privata;
  • Bonuri de masa.

GEOMATICS INTEGRATED SERVICES SRL, cu sediul în București, este specializată în realizarea lucrărilor de cadastru general/sistematic, topografie inginerească, fotogrammetrie, teledetecție și GIS, fiind autorizată clasa I de către Agenția Naționala de Cadastru și Publicitate Imobiliară ca persoană juridică pentru a realiza și verifica lucrări de specialitate din domeniile cadastrului, geodeziei și cartografiei. Compania are implementate proceduri de management al mediului, securității informației și calității pentru serviciile de cadastru conformstandardelor ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 si ISO/IEC 27001:2013.

Manager de Proiect  -  Geomatics Integrated Services

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles