Gratis

MANAGER DE PRODUCTIE

RATATOUILLE INVESTMENT SRL

Candidatul Ideal

​Cautam un Manager de Productie, pentru o locatie centrala din Bucuresti, care sa coordoneze activitatea de catering si delivery pentru o bucatarie moderna.
  • Experiența în gestionarea unei echipe sau derularea de proiecte independente va fi un avantaj;
  • Experienta in management de alimentatie publica (restaurant / catering / zone gastro in retail modern) minim 1 an;
  • Experienta in a defini si monitoriza indicatori de performanta operationali si financiari;
  • Experienta in domeniul industriei alimentare (cunostinte HACCP, fluxuri de lucru, legislatie in vigoare);
  • Competente in formarea si motivarea echipei;
  • Abilitati de comunicare, instruirea echipei;
  • Spirit de echipa;
  • Persoana dinamica, proactiva, cu atentie la detalii;
  • Abilitati excelente de planificare, organizare si coordonare a activitatilor de productie;
  • Capacitatea de a lua decizii rapide si de a rezolva problemele intr-un mediu dinamic;
  • Absolvent de studii superioare;
  • Cunostinte profesionale privind:
  • Tehnologia culinara, gastronomica;
  • Norme si reguli de igiena;
  • Analiza costurilor;
  • Norme de securitate a muncii si PSI.

Descrierea jobului

  • Planificarea, coordonarea si organizarea eficienta a activitatii operationale;
  • Planificarea și coordonarea activităților de producție, asigurând respectarea termenelor și a standardelor de calitate;
  • Gestionarea eficienta a resurselor umane, materiale si financiare pentru a atinge obiectivele de producție;
  • Supravegherea și evaluarea performanței echipei de producție;
  • Implementarea si mentinerea standardelor de igiena, siguranta si securitate;
  • Stabileste si menține contacte bune cu furnizorii de materii prime si materiale;
  • Controlează respectarea retetelor, calitatea produselor si activitatea de productie;
  • Identificarea si implementarea de imbunatatiri continue in procesele de productie pentru a optimiza eficienta si productivitatea;
  • Intocmeste lunar rapoartele necesare, supervizeaza inventarul si se ocupa de management de stocuri;
  • Monitorizarea feedback-ului consumatorilor;
  • Urmarirea respectarii procedurilor interne;
  • Participarea la realizarea bugetului si stabilirea prioritatilor locatiei;
  • Gestionarea activitatii echipei, dezvoltarea și motivarea angajaților și asigurarea unei atmosfere placute de lucru.

Compania Ratatouille activeaza in domeniul de catering & food delivery (cloud kitchen). Compania opereaza 7 branduri virtuale, aliniate la cererea existenta in piata, intr-o zona centrala din Bucuresti. Activitatea este concentrata pe productia de mancare pentru livrare, prin serviciile de food Delivery existente pe piata Bolt, Tazz, Glovo, accesand si pietele de furnizare materie prima semipreparata in industria HoReCa si furnizarea de ready meals in piata de retail.

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024