Gratis

Manager de Livrari

BRIO GROUP

Candidatul Ideal

Cerințe:
  • Experiență anterioară relevată în coordonarea operațiunilor de livrare, preferabil în industria alimentară sau într-un mediu similar;
  • Abilități excelente de organizare, planificare și rezolvare a problemelor;
  • Capacitatea de a lucra sub presiune și de a gestiona multiple sarcini simultan;
  • Abilități de leadership și comunicare pentru a motiva și ghida echipa;
  • Orientare către clienți și atenție la detalii;
  • Permis de conducere categoria B și disponibilitatea de a conduce vehicule de livrare.

Descrierea jobului

Suntem în căutarea unui Manager de Livrări talentat și dedicat pentru a se alătura echipei Simigeria Petru. Dacă ești o persoană motivată, organizată și cu experiență în coordonarea operațiunilor de livrare, te invităm să aplici pentru acest rol.

Responsabilități:
  • Monitorizare activitate agenti de vânzări;
  • Creare grafic de lucru angajaților din subordine;
  • Gestionare situațiilor zilnice de activitate;
  • Întocmire de rapoarte zilnice, lunare, anuale;
  • Verificare echipamente;
  • Optimizare program si costuri;
  • Gestionare si optimizare vehicule și mix flotă de vehicule.

Beneficii:
  • Pachet salarial competitiv și beneficii atractive;
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei;
  • Mediu de lucru dinamic și plăcut, într-o echipă prietenoasă și colaborativă;
  • Posibilitatea de a influența și îmbunătăți procesele operaționale pentru a asigura o eficiență maximă.

Dacă crezi că te potrivești descrierii, aplică pentru acest loc de muncă!
Publicat 15 Mart. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 14 Apr. 2024