Gratis

Manager Constructii Montaj - Continental Hotels

CONTINENTAL HOTELS

Candidatul Ideal

Cerinte:
• Experienta in functii tehnice cel putin 5 ani;
• Cunostiinte tehnice in domeniul constructiilor si instalatiilor;
• Cunostinte privind Normele de Protectie Civila;
• Responsabilitate, receptivitate, rapiditate in structurarea informatiilor.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Raspunde de derularea contractelor si de managementul proiectelor aflate in coordonarea sa.
  • Este raspunzator din punct de vedere tehnic pentru controlul lucrarilor sub aspect calitativ, cantitativ, al sigurantei si al incadrarii in „Graficul de Lucru” si in Devizul de Cheltuieli.
  • Raspunde de verificarea respectarii tehnologiilor de executie, efectuarea verificarilor prevazute in normele tehnice, intocmirea si semnarea documentelor urmare verificarilor, participa la verificarile in fazele determinante si la intocmirea proceselor-verbale de lucrari ascunse, urmareste lucrarile pe tot parcursul lor, participa la receptia lucrarilor si asigura secretariatul receptiei, periodic face masuratori pentru relevarea cantitatilor real executate si a celor care au ramas a fi efectuate, recomandari si avertizari in cazul unor neconcordante cu „Graficul de Lucrari”, prezinta analize referitoare la „Situatiile de Lucrari” anexa la facturile Antreprenorului, prin care certifica volumul si calitatea lucrarilor executate si facturate de catre Antreprenor.

Beneficii:
  • Salariu fix;
  • Tichete de masa;
  • Abonament medical;
  • Decont transport.

Continental Hotels SA are o tradiție de peste 30 de ani pe piața turistică din România. Încă de la început obiectivele companiei au avut în vedere furnizarea de servicii hoteliere pentru segmentul turismului de afaceri.

În prezent Continental Hotels este cel mai mare lanț hotelier românesc ce acoperă piața de lux, business și economy, oferind, în același timp, o gamă completă de servicii și pentru segmentul MICE. Portofoliul Continental Hotels cuprinde următoarele branduri hoteliere proprii: Grand Hotel Continental (5 stele), Continental Forum (4 stele), Continental (3 stele), Hello Hotels (2 stele), MyContinental (3 stele) precum și cele de food & beverage: Concerto Restaurant, Balkan Bistro, Bistro Continental, Mondo Restaurant, Victoria Club, Tekaffe, Cofetăria Continental.

Orașele în care Continental Hotels este prezent sunt: București, Arad, Oradea, Sibiu, Constanța, Tîrgu Mureș, Drobeta Turnu Severin și Suceava, totalizând peste 1860 de camera în 12 unități hoteliere.

Pentru mai multe informații, vizitează continentalhotels.ro sau urmărește-ne pe Facebook.

Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 21 Apr. 2024 Expiră 21 Apr. 2024