Gratis

Manager Clinica Medicala

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

Persoana tanara , dinamica cu experienta in lucrul cu oamenii in general , experienta in domeniul medical constituie avantaj .
- Persoană foarte organizată și atentă la detalii;
- Gândire critică și strategică;
- Abilități foarte bune de comunicare cu diferite tipuri de personalități;
- Capabil de a aplana conflictele și situațiile sensibile, iscate în cadrul echipei sau în afara ei;
- Abilități manageriale și leadership , perseverenta, integra.

Descrierea jobului

Menținerea unui nivel de performanță ridicat al echipei sau al diferitor indicatori cantitativi de performanță;
- Gestionează și deleagă resursele ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄eficient, pentru a crește productivitatea și performanța, atât la nivel individual, cât și de echipă;
- Supraveghează și simplifică procesele de lucru: de la programările pacienților și înregistrarea lor, la evidențele medicale, sarcinile administrative, introducerea și procesarea datelor și înregistrarea veniturilor etc;
- Coordonează activitatea echipei sale, asigurându-se că angajații sunt pregătiți și apți pentru a-și îndeplini sarcinile;
- Documentează, realizează, planifică și implementează politicile și procedurile interne, cât și cele mai bune practici în modul de lucru al echipei;
- Gestionează documentația, rapoartele și fișele de evaluare ale personalului pe care îl coordonează, fiind de obicei și cel responsabil de analiza performanței angajaților;
- Verifică și rezolvă reclamații sau diferite situații conflictuale pe care le va rezolva într-un mod profesionist, căutând mereu planuri de îmbunătățire pentru a preveni apariția lor;
- Promovează și asigură profesionalismul și serviciile de calitate oferite pacienților, vizitatorilor și partenerilor companiei.
-Aprovizionarea cu materialele necesare activitatii de zi cu zi

Beneficii:
- Pachet salarial motivant plus sistem de bonusare;
- Un mediu de lucru modern și un colectiv frumos.
- Membru intr-o companie de nivel national in continua dezvoltare;
Publicat 7 Iun. 2024 Reactualizat 7 Iun. 2024 Expiră 7 Iul. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.