Gratis

Manager Clinica Estetica Medicala

aBeauty Clinique
2 poziții

Candidatul Ideal

La aBeauty, colegii sunt clienți interni, iar pacienții sunt clienți externi. Oferind servicii excelente clienților tăi interni, oferi servicii excelente pacienților. Oferind servicii excelente clienților externi, aceștia se reîntorc la tine în clinică. Iar colegii din echipa ta sunt mulțumiți și oferă în continuare servicii excelente pacienților.

Pentru că viața tuturor e mai frumoasă atunci când lumea e un loc mai bun. Pentru că vrei să fii înconjurat de oameni veseli și fericiți. Poți contribui la aceasta dacă vii la noi în echipă. Ne dorim:

- Experienta intr-un post de coordonare
- Bune abilitati de management, administrare si coordonare echipa
- Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa
- Persoana pozitiva si consecventa
- Capacitatea de delegare a responsabilităţilor si initiativa
- Persoana orientata catre dezvoltare personala si profesionala
- Studii superioare
- Limba engleza- intermediar- avansat

Descrierea jobului

Ce vei face:
- Vei organiza si coordona activitatea zilnica a clinicii si a personalului (Front Office si Asistenti Medicali)
- Vei comunica îndeaproape cu Managerul de Clinica pentru a asigura indeplinirea obiectivelor si respectarea sistemului intern de proceduri
- Vei comunica si mentine relatii sanatoase cu medicii clinicii
- Iți vei atinge obiectivele de vânzări
- Vei avea grija de pacienți și te vei asigura că obțin rezultatele așteptate
- Te vei asigura de integritatea și întreținerea corespunzătoare a aparatelor din dotare
- Vei face diverse operări în diverse programe software
- Vei gestiona planificările și programările pacienților

Experiența în domeniul beauty nu este relevantă. Este relevantă însă maturitatea și experiența anterioară pe cel puțin un post de conducere. Pentru noi este important să ne găsim un coleg plin de viață, care să dezvolte și să se dezvolte alături de noi.

aBeauty Clinique este probabil cel mai puternic brand in dezvoltare din nisa tratamentelor corporale si faciale neinvazive sau minimum invazive. Suntem o retea de clinici prezente si in alte orase precum Bucuresti, Brasov, Constanta, Galati, Iasi,Timisoara, Oradea, Cluj si Craiova, cu orientare catre dezvoltarea permanenta. Clientii si pacientii nostri sunt tratati mereu ca niste oaspeti de seama, fapt pentru care din ce in ce mai multi ne recomanda si aleg serviciile noastre.

Oferim tratamente corporale de slabire, remodelare corporala, tratare a celulitei, imbunatatire a circulatiei sangvine, stimulare a metabolismului celular, tratare a vergeturilor si epilare definitiva, precum si tratamente faciale de intinerire, tratare a ridurilor, tratare a cearcanelor, maririi buzelor prin injectari cu acid hialuronic, tratarii cicatricilor postacneice, ameliorare a pigmentatiilor si multe altele.

In cadrul clinicilor noastre vei avea ocazia sa beneficiezi si sa lucrezi cu cele mai noi si performante aparate in domeniul esteticii corporale si faciale.
Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 18 Apr. 2024 Expiră 20 Apr. 2024