Gratis

MANAGER CAROSARI - IVECO

Autoglobus

Candidatul Ideal

  • Studii superioare, preferabil tehnice sau comerciale
  • Experienta anterioara de minim 2 ani in domeniul tehnic / constructii industriale / project management
  • Experienta in constructia/coordonarea unei echipe
  • Buna capacitate de planificare si organizare
  • Abilitati in calcule tehnice/masuratori, calcule financiare, analize, prognoze
  • Competente digitale: cunoastere si utilizare nivel mediu aplicatii Office, baze de date
  • Eficienta interpersonala (atitudine pozitiva, dominanta, sociabilitate, incredere in sine, capacitate de actiune independenta, empatie)
  • Aptitudini de negociere si veleitati comerciale
  • Carnet de conducere categoria B
  • Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu
  • Disponibilate pentru deplasari in tara sau in afara

Descrierea jobului

Descriere job
  • Implementeaza si organizeaza activitatea de producție de caroserii pentru: - transport persoane, Iveco furgon (19+1 respectiv 22+1 persoane); - transport persoane, Citroen/Opel/Peugeot furgon (12 mc, 8+1 locuri, respectiv 6+1 locuri si loc pentru echipamente); - transport marfa pentru cele Iveco/Citroen/Opel (ex: bena simpla, bena cu prelata si cabina de dormit, bena basculabila, box, etc.)
  • Asigura si dezvolta productia de carosari pe cele doua game distincte, vehicule comerciale si microbuze in versiunile, cotele si standardele de calitate stabilite , urmarind imbunatatirea continua a calitatii, a evolutiei necesare a tehnologiei si a materialelor, finisajului si functionalitatii carosarilor asigurand in acelasi timp si un control al costurilor.
Beneficii:
Salariul de bază net: de la 5.000 lei, functie de experienta candidatului
Bonuri de masa: 735 lei;
Pachet servicii medicale private;
Bonusuri: stabilite punctual, functie de obtinerea rezultatelor conform planului de activitate (finalizare prototipuri, omologare europeana);
Se va seta un mod de plata corespunzator si motivant cu participare la profitul realizat.

Autoglobus este dealer autorizat pentru Opel, Citroen, Peugeot, Iveco si mai nou Volvo printr-o firma din grup si reparator autorizat pentru Dacia, Renault, Peugeot cu o experienta de zeci de ani in domeniul auto. Locatie in zona de sud a orasului, in polul auto de pe Calea Sagului

Ne mandrim cu faptul ca suntem transparenti si onesti si pretuim in egala masura oamenii si rezultatele!

Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 19 Apr. 2024