Manager Administratie-Gestiune(Retea magazine alimentare)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2200 - 2500 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cunostinte necesare:
  • Cunostinte de contabilitate primara(intocmire NIR, casa de marcat, etc.)
  • Legislatie financiar-contabila, de siguranta alimentului;
  • Gestionarea stocurilor;
  • Aptitudini de comunicare;
  • Planificare si organizare a activitatilor;
  • Spirit organizatoric;
  • Echilibru emotional;
  • Capacitatea de a evalua si a lua decizii:
  • Capacitatea de a lucra cu oamenii;
  • Rezistenta mare la stres.

Descrierea jobului

  • Titularul postului are rolul de a asigura gestionarea eficienta a stocului de marfa.
  • Coordoneaza activitatile administrative;
  • Asigura buna gestionare a stocului de marfa;
  • Organizaeaza operatiunile de expeditie si de livrari;
  • Conduce si organizeaza activitatea compartimentului;
  • Coordonarea eficienta a personalului din subordine;
  • Asigura colectarea zilnica a incasarilor.
  • Are in administrare o retea de 13 magazine alimentare.

Descrierea companiei

Productie si distributie produse alimentare
Publicat 29 sept. 2021 Expiră 29 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos