Manager(a) magazin si service motounelte

Forest Store&Service S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

• Cunostinte operare PC, SAGA si Microsoft Office,
• Capacitate de a lucra eficient si de a respecta termene,
• Abilitati de comunicare cu clienti si organizarea eficienta a muncii,
• Capacitate de relationare si spirit de echipa.
• Gandire pozitiva, spirit tehnic si dorinta de a invata.
• Studiile superioare si educatia sunt un avantaj!

Descrierea jobului

• Organizeaza, motiveaza si selecteaza echipa de vanzari/service.
• Verificare intrari, stocuri si vanzari,
• Intocmirea raportoartelor destinate contabilitatii.
• Pastrarea evidentei contractelor si mentinerea relatia cu furnizorii/ clientii,
• Mentinerea calitati ridicate a prezentari din magazin a produselor si serviciilor
• Comenzi catre furnizori,
• Organizeaza promovarea pentru o mai buna vizibilitate catre client.

Magazin și Service Autorizat Stihl, Makita, Honda, Rotakt, Villager, Bosch, Metabo, Wurth, Rothenberger, utilaje, motounelte și scule electrice profesionale. Comercializam uleiuri alte produse Texaco. Avem experienta in domeniul sculelor si utilajelor de peste 15 ani.

In magazinul fizic oferim consultanta si punerea in functiune a utilajelor pe care le comercializam si putem trimite prin curier produsele achizitionate on-line prin site-ul www.forestore.ro

Service motounelte si scule electrice Voluntari Serviciile de service pentru toate marcile comercializate sunt: – service integral GARANTIE si postgarantie, – reparatie si inlocuire componente, – revizie si verificare periodica, – intretinere curatare-gresare componente, – schimbare consumabile specificate in manualul de utilizare al fiacarui produs, – reparatiile si reviziile se realizeza folosind piese de schimb si consumabile noi de origine producator.

Publicat 9 Aug. 2022 Expiră 8 Sept. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.