Gratis

Magazioner

SURUB TRADE SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Cerințe:
- punctualitate;
- seriozitate;
- atenție la detalii.
- permis de stivuitorist (constituie un avantaj).

Descrierea jobului

Responsabilități:
-pregătirea comenzilor de marfă;
-manipularea mărfii.

Beneficii:
- siguranța locului de muncă;
- mediu de lucru plăcut;
- salariu 3000 Ron net + bonusuri de performanță;
- tichete de masă 40RON/ZI.

Program de lucru: Luni-Vineri 08:00-17:00.

Din anul 1993, SC SURUB TRADE SRL, este una dintre cele mai de succes societati din Romania in domeniul productiei si comercializarii organelor de asamblare. Programul comercial cuprinde toate organele de asamblare standardizate, respectiv produse speciale, unicat executate, din otel si otel inoxidabil.
Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 1 Mai 2024