Gratis

Magazioner

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

  • excelente cunostinte de operare PC si Microsoft Office;
  • bune abilitati de comunicare si relationare;
  • abilitati de organizare si coordonare;
  • atentie la detalii;

Descrierea jobului

  • Gestionarea magaziei de echipamente de lucru a companiei;
  • Intocmirea fiselor de predare/primire echipamente de lucru pentru salariatii companiei;
  • Actualizarea zilnica a informatiilor in bazele de date;
  • Intocmirea documentelor de evidenta a receptiilor cantitative/calitative pentru materiile prime;
  • Gestionarea echipamentelor de lucru si a stocurilor;
  • Propunerea de solutii catre managerul direct pentru optimizarea muncii si a cheltuielilor;
  • Verificarea corectitudinii elementelor inscrise pe documentele primite;
  • Verificarea, centralizarea si controlarea cantitatilor de produse predate catre angajatii companiei;
Publicat 29 Febr. 2024 Reactualizat 30 Mart. 2024 Expiră 30 Mart. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.