Gratis

MACELAR

SC ROMANIA HYPERMARCHE SA
2 poziții

Candidatul Ideal

Carrefour Drobeta caută colegi noi!

Descrierea jobului

Principalele tale responsabilități:
​ - Prepararea produselor și aranjarea la raft, astfel încât să le oferi clienților o experiență de ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄cumparaturi cât mai plăcută;
- Asigurarea calității și integrității produselor expuse în raion, urmărirea termenelor de valabilitate și respectarea normelor de depozitare;
-Îndrumarea clienților si crearea unei experiențe unice la cumpărături pentru aceștia;

Descrierea companiei

Ceea ce oferim:
• Tichete de masă
• Prime de Paști și Crăciun;
• Asigurare medicală privată
• Sporuri pentru weekendurile lucrate
• Ajutoare si prime pentru evenimente deosebite (naștere copil, căsătorie, deces)
• Mediu de lucru plăcut, bazat pe încredere și autonomie;
• Oportunități de dezvoltare atât profesionale, cât și personale;
• Cursuri de formare adaptate nevoilor tale.

La Carrefour, încurajăm femeile, persoanele cu dizabilități, pe cei care provin din minoritățile etnice sau aflate în dificultate și/sau din grupuri defavorizate care doresc un loc de muncă, să se dezvolte profesional, să obțină competente și să se bucure de aceleași oportunități ca și alții!

Și tu poți face parte din echipa noastră!
Publicat 17 Mai 2024 Reactualizat 7 Iun. 2024 Expiră 16 Iun. 2024