Gratis

Lucrează de acasă / MARKETING / Fara experienta necesara

AP INSPIRE ONLINE S.R.L.
10 poziții

Candidatul Ideal

Căutăm oameni serioși, care caută un venit suplimentar/ să construiasca o carieră împreună cu noi.

Totodată să fie deschiși la minte cu o atitudine potrivită și care să aiba abilități interpersonale bune.

Descrierea jobului

Căutăm oameni motivați care vor să lucreze într-un proiect online part-time/full-time.

Aproximativ 2-3 ore pe zi.

Fără experientă ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀anterioară necesară.

Engleza la nivel începător necesară.

Doar pentru oamenii serioși este posibilitatea să se extindă în afara Romaniei.

Descrierea companiei

  • Companie globală
  • 17 ani pe piață
  • Acum lansează un proiect nou în Romania
  • Compania are aria de marketing online, dar se axează si pe educație și dezvoltare personală prin antrenamente
  • Un mediu de lucru energetic și prietenos
Publicat 24 Mai 2024 Reactualizat 31 Mai 2024 Expiră 23 Iun. 2024