Gratis

LUCRATORI COMERCIALI IN ORADEA SI TIMISOARA

THE STORE TRANSILVANIA SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Lucrator Comercial / Consilier Vanzari in Oradea si Timisoara
Esti o persoana organizata,comunicativa,responsabila,amabila si ai cunostinte de operare a calculatorului?
Vrei sa lucrezi intr-un mediu placut si alaturi de o echipa de profesionisti ?
Vino sa faci parte din echipa noastra !

Descrierea jobului

-identifica nevoile de produse si ofera consultanta clientilor magazinului
-receptioneaza produsele pe baza documentelor de livrare
-pregateste marfa pt. expunere: etichetare,pret,etc.
-promoveaza si comercializeaza produsele expuse spre vanzare
-participa la realizarea target-ului lunar de vanzari
-participa la curatenia,inventarierea si expunerea produselor in magazin
-efectueaza verificari periodice ale stocului de produse
-raspunde de gestiunea magazinului
-incaseaza contravaloarea produselor acordand bon fiscal (factura)
-intocmeste rapoartele zilnice
-raspunde solicitarilor superiorilor

Beneficii:
Salarizare motivanta in functie de performantele obtinute si bonusuri in functie de nivelul de realizare a targhetelor
Tichete de masa

Investim in imaginea magazinelor noastre si comunicam periodic cele mai bune oferte clientilor nostri.

"Suntem prima mana pentru bauturi pentru petreceri, nunti, evenimente speciale. PRODUSELE RAMASE SE POT RETURNA!"

Suntem singurul magazin de bauturi alcoolice care isi trateaza clientii cu respectul cuvenit permitand returnarea produselor neconsumate, oferind astfel un plus de valoare serviciilor noastre.

Vino sa faci parte din echipa noastra.
Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024