Gratis

 Lucrator polivalent - Vanzator Sector 3

Mega Image
30 poziții

Candidatul Ideal

Cautam colegi pe postul de lucrator polivalent - vanzator pentru magazinele din Bucuresti- sector 3!
Ne bazam pe implicarea, deschiderea si orientarea ta catre client!

Descrierea jobului

-aprovizionezi rafturile cu produse si verifici termenul de valabilitate al acestora
-te asigura de corectitudinea preturilor si afiselor
-scanezi produsele la casa de marcat si incasezi contravaloarea lor
-oferi informatii si suport clientilor.

Asa ca, pune-ti pe lista avantajele de a fi #mega:
-pachet atractiv de compensatii si beneficii;
-tichete de masa;
-bonusuri/prime periodice;
-card de reduceri pentru produsele marca proprie Mega Image;
-suport financiar pentru evenimentele speciale;
-oportunitati de dezvoltare

De 28 de ani, in Mega Image, povestile de succes se scriu pe perioade lungi de timp. Acestea sunt scrise de oameni pentru care pasiunea pentru excelenta, loialitatea si dorinta de a reusi indiferent de situatii, schimbari sau provocari reprezinta un mod de a trai si de a se dezvolta continuu.
Vino si tu in Comunitatea Mega!
#Casier#LucratorComercial #Vanzator #Comert #ComertAlimentar #MegaImage #Retail

În Mega Image, susținem diversitatea, indiferent de gen, generație, nivel de studii, status social, etnie și naționalități, dizabilități, orientări religioase si sexuale, și ne luăm angajamentul că împreună construim un mediu de lucru incluziv pentru ca fiecare coleg să aibă un loc în #ComunitateaMega.
#MegaPentruToți

Publicat 23 Mart. 2024 Reactualizat 20 Apr. 2024 Expiră 22 Apr. 2024