Gratis

Lucrator polivalent – Carrefour Express Ion Mihalache

SC ROMANIA HYPERMARCHE SA
3 poziții

Candidatul Ideal

Carrefour Express cauta colegi aflati la inceput de cariera, motivati sa se dezvolte intr-un mediu competitiv!

Descrierea jobului

Iti oferim:
• Tichete de masă
• Prime de Paști și Crăciun;
• Abonament medical la o clinica privată
• Sporuri pentru weekendurile lucrate
• Ajutoare si prime pentru evenimente deosebite (naștere copil, căsătorie, deces)
• Mediu de lucru plăcut, bazat pe încredere și autonomie;
• Oportunități de dezvoltare atât profesionale, cât și personale;
• Cursuri de formare adaptate nevoilor tale.

Ce ai de facut: te asiguri de prezenta si semnalizarea produselor la raft, incasezi contravaloarea produselor, inchizi si/sau deschizi magazinul pe schimbul tau.

Postul este disponibil in locatiile din: B-dul. Ion Mihalache, nr. 40,
Haide in echipa noastra! Trimite-ti CV-ul la: recrutare@cora.ro sau suna la 0758.013.417!
Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024